House’owy motyw sprzed lat odświeżony przez Tiësto. Oto festiwalowe “Can U Dance (To My Beat)”

Numer “My Beat” Blaze’a z 1997 roku po raz kolejny otrzymał kolejne życie. Tym razem za sprawą Tiësto i jego nowego festiwalowego singla.

2sher

Ostatnie miesiące to dość intensywny okres dla Tiësto. Pod jego aliasem ukazuje się bowiem sporo nowości – tak singli, jak i remixów. Podczas minionych wakacji usłyszeliśmy chociażby stricte radiowe “Hot In It” z Charli XCX, remix latynoskiego numeru “Si Les Trucho Es Trucho”, ale także festiwalowe “Baila Conmigo”.

Niemało nowości

Najbliższe miesiące zapowiadają się na naprawdę interesujące, jeśli chodzi o wydania Tijsa. Jakiś czas temu Holender zapowiadał nowy album, który miałby być osadzony w bardziej house’owych brzmieniach. Najnowszy release jest jednak bardzo daleki od tego typu soundu – choć pewne konotacje z klasyką tego gatunku jak najbardziej ma.

Najnowsza propozycja reprezentującego Bredę twórcy nosi tytuł “Can U Dance (To My Beat)” i zawiera w sobie partię wokalną z mającego już 25 lat house’owego klasyka. Chodzi tu o “My Beat” producenta o pseudonimie Blaze.

O samym oryginale wielu zdążyło chyba już zapomnieć – mimo to, wokal całkiem niedawno przypomniał FISHER w kawałku “Palm Beach Banga”.

Festiwalowa bomba

To nie stanowiło jednak przeszkody dla Tijsa i jego teamu, aby użyć wokalu Palmera Browna w iście mainstage’owym singlu, który właśnie się ukazał. Pierwszy raz mogliśmy go usłyszeć podczas seta Holendra na festiwalu MDL Beast Soundstorm pod koniec ubiegłego roku. Od tamtego czasu nierzadko mogliśmy natrafić na ten track w setach Tiësto. I choć ta propozycja do rewolucyjnych nie należy, to na festiwale nadaje się odpowiednio.

Najnowszy singiel Tiësto możecie obadać poniżej.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?