Jest jeszcze goręcej. Tiësto prezentuje nową, podkręconą wersję collabu z Charli XCX

Wypromowane na TikToku “Hot In It” od Tiesto i Charli XCX zdobywa coraz to szerszą popularność. Teraz przyszedł czas na mocniejszą wersję.

2sher

Tiësto nie wie co to przerwa – w ostatnim czasie ma on swoim fanom naprawdę wiele do zaoferowania. Całkiem niedawno pisaliśmy o jego długo wyczekiwanym ID – “Baila Conmigo”, o którym możecie poczytać tutaj. Nie zapominajmy również o “Hot In It”, który stał się jednym z pewniaków jeśli chodzi o tegoroczne hity wakacji. Wypromowany za pomocą TikToka collab z Charli XCX coraz to mocniej wbija się na listy przebojów, również w naszym kraju.

Mocniejsza wersja

53-letnia legenda klubowej sceny postanowiła wykorzystać sytuację, aby zaprezentować słuchaczom nową wersję jednego ze swoich ostatnich singli. W porównaniu do wcześniejszych remixów Tiesto, które raczej brzmieniowo skupiały się na tym aby dobrze hulać na festiwalach, tym razem mamy do czynienia z czymś bardziej klubowym. Kiedy oryginał jest przystępnym tech house’m, Tiesto postanowił podkręcić go, dodając bardziej klubowy bassline, nakręcający build up oraz słynne rave’owe leady, które mogliśmy usłyszeć w jego wcześniejszych VIP Mixach.

emuze.me

Remix już od kilku dni hula na serwisach streamingowych – Tiesto’s Hotter Mix możecie sprawdzić poniżej:

emuze.me

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?