kontakt

Trzeba przyznać, że współpraca na linii Skytech – DJ Kuba & Neitan układa się wręcz wyśmienicie. Panowie zaczęli wspólne ruchy już kilka lat temu, ale to w tym roku ich współpraca nabrała rozpędu. Wszystko to za sprawą klubowego “Dancing”…

… i future rave’owego “Like A Melody”.

Jak się jednak okazuje, na tym wspólne działania Mateusza, Kuby i Adriana się nie kończą. Od jakiegoś czasu bowiem w setach Tiësto możemy usłyszeć ich remix do najnowszego singla Holendra, zatytułowanego “Don’t Be Shy”.

Według portalu 1001Tracklists, po raz pierwszy mogli go usłyszeć uczestnicy amerykańskiego festiwalu Beyond Wonderland. W dalszej kolejności Tijs zaprezentował polski remix na Creamfields oraz Electric Zoo, a także w ubiegłą niedzielę na torze wyścigowym Zandvoort.

Tijs zagrał dla fanów Formuły 1

W ubiegły weekend właśnie tam odbywał się kolejny wyścig Formuły 1. Oprócz walki najszybszych kierowców świata, fani mogli liczyć na atrakcje towarzyszące – a wśród nich był chociażby występ Tiësto ze specjalnie zaaranżowanej naczepy. Tir wiozący grającą swój godzinny set holenderską gwiazdę przejechał przez cały tor, parkując ostatecznie między zakrętami 11 i 12. To jednak nie było jedynym zadaniem legendy muzyki klubowej – wcześniej 52-latek oficjalnie zakończył wyścig, machając flagą w szachownicę. Z dziennikarskiego obowiązku dodamy – wygrał Max Verstappen, zaś Robert Kubica ukończył wyścig na miejscu 15.

Podczas występu nie zabrakło największych hitów Holendra – w tym także tych sprzed lat. Set zawierał także wcześniej wspomniany remix “Don’t Be Shy”, za który odpowiadają Skytech i DJ Kuba & Neitan. Imprezowa wersja kawałka, o którym pisaliśmy już na naszych łamach, porwała publikę znajdującą się na trybunach toru wyścigowego.

Czekamy na release!

Na ten moment nie wiadomo, kiedy (i czy) ten remix zostanie wydany. Mamy jednak nadzieję, że uda się doprowadzić do oficjalnego release’u – wszak wpisać sobie w portfolio “official remix for Tiësto” to nie byle co, a takich właśnie nie byle jakich osiągnięć naszym twórcom życzymy z całego serca!

Pełny występ Tijsa z toru Zandvoort obejrzycie poniżej.


foto: PRNewsfoto/Heineken

kontakt