Tiësto jednak nie wystąpi na Super Bowl. “Nagły rodzinny wypadek”

Z powodów rodzinnych Tiësto jest zmuszony zrezygnować z występu podczas Super Bowl. Znamy już zastępstwo za Holendra.

2sher

Już w najbliższą niedzielę (a konkretnie noc z niedzieli na poniedziałek) odbędzie się Super Bowl – finałowy mecz amerykańskiej ligi futbolu amerykańskiego NFL. Przeciwko sobie staną drużyny San Francisco 49ers oraz Kansas City Chiefs. Tym razem – po raz pierwszy w historii – gospodarzem wydarzenia będzie Las Vegas. Jakiś czas temu na naszych łamach wspominaliśmy o muzycznej odsłonie tego show – za Halftime Show odpowiedzialny będzie Usher, zaś DJem w trakcie rozgrywki miał być Tiësto. Miał, ponieważ w czwartkowy wieczór czasu polskiego dowiedzieliśmy się o tym, że Holender nie pojawi się na Allegiant Stadium.

“Rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu”

Powodem absencji DJa i producenta ma być, tu cytat, “nagły rodzinny wypadek“. O sytuacji sam zainteresowany poinformował na swoim Twitterze.

emuze.me

Ja i mój team od miesięcy przygotowywaliśmy coś specjalnego, ale nagły rodzinny wypadek zmusza mnie do powrotu do domu w niedzielny poranek. To była ciężka decyzja, aby ominąć mecz (Super Bowl – przyp.red.), ale rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu. Dziękuję NFL za współpracę i nie mogę się doczekać współpracy z nimi, aby w przyszłości dostarczyć wspólnie coś niesamowitego!

Zastępstwo udało się znaleźć naprawdę szybko – w godzinach nocnych w piątek liga NFL ogłosiła na social mediach, że Tijsa zastąpi Kaskade.

Swój udział w Super Bowl amerykański producent skomentował w następujący sposób.

ultra

Dla dzieciaka, który dorastał w Chicago i co roku oglądał z rodziną Super Bowl, ta szansa, aby wziąć w tym udział, jest absolutnie niesamowita. Las Vegas było moim drugim domem przez ostatnią dekadę, jako architekt tworzenia krajobrazu, którego częścią jest muzyka taneczna. Możliwość bycia pierwszym muzykiem elektronicznym, który bierze udział w pełnym doświadczeniu gry podczas Super Bowl odbywającego się w Las Vegas, jest jak powrót do domu i jestem niezwykle podekscytowany możliwością reprezentowania mojej społeczności.

Kaskade

Tegoroczne Super Bowl startuje o godzinie 18:30 czasu wschodnioamerykańskiego, czyli o 00:30 czasu polskiego. Spotkanie będzie można obejrzeć na głównej antenie telewizji Polsat.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?