Tiësto nagrał collaba z Charli XCX, który… wyciekł przed premierą na TikToku

Wspólny track na linii Tiësto – Charli XCX, a raczej jego fragment, pojawił się jeszcze przed premierą na TikToku.

reklamujsie

Tiësto od lat bardzo dobrze radzi sobie na scenie elektroniki. Temu zdaniu mogą jedynie zaprzeczyć fani trance, którzy od lat mają mu za złe odejście od korzeni. Jednakże artysta ma na swoim koncie kilkanaście lat sukcesywnej kariery, której rozmach zawdzięcza między innymi wielu hitom, które trafiają do szerszej publiki. Ostatnie radiowe propozycje Holendra to wyniki współpracy z młodymi wokalistkami. “The Motto” z Avą Max czy “Don’t Be Shy “z Karol G królowały w zeszłym roku zarówno na streamingach, jak i w rozgłośniach radiowych. Weteran EDMu chce podtrzymać swoją dobrą passę popularności i planuje wydać następną kolaboracje. Na horyzoncie utwór z popową gwiazdą Charli XCX, który wyciekł na TikToku.

Skąd, jak i gdzie

O “Hot In It“, bo tak nazywa się nowość od Tiësto, pierwsi dowiedzieli się fani Charli za pośrednictwem TikToka. Fragment utworu pojawił się na liście dźwięków katalogu platformy, dzięki czemu użytkownicy mogli nagrywać z nim nowe treści. Dużemu gronu słuchaczy brytyjskiej artystki momentalnie spodobał się efekt współpracy z holenderskim producentem. Łatwy tekst szybko wpada w ucho, tak jak i beat w brzmieniach zahaczających o tech house. Sama Charli XCX nagrała filmik, w którym możecie usłyszeć zapowiedź nadchodzącej nowości.

Zaplanowana akcja?

TikTok jest platformą, która dużo namieszała w branży muzycznej. Pozytywnie, jak i negatywnie. Wytwórnie mają coraz ciekawsze taktyki na promocję nowości, czasem grając nieczysto na medium społecznościowym opartym na treściach wideo. Raczej nie dowiemy się, czy jest to zaplanowana akcja marketingowa, czy błąd pracownika bądź platformy do publikacji utworów. Jedynie możemy czekać na premierę potencjalnego hitu lata, który według plotek wyjdzie w połowie czerwca.

Zarówno Charli, jak i Tiësto w tym sezonie zapisali sobie jako kraj do odwiedzenia Polskę. Występ Charlotte miał już miejsce na początku czerwca w ramach Orange Warsaw Festival. Holender z kolei wpadnie do Gliwic już 15 czerwca. Więcej o tej imprezie i innych artystach na niej występujących przeczytacie tutaj.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?