kontakt

Avicii już od niemal czterech lat jest poza naszym światem, ale mimo to wszystkie informacje z nim powiązane wciąż wywołują w fanach muzyki elektronicznej poruszenie. Nie inaczej jest tym razem, a to za sprawą Tiesto, który w wywiadzie dla Level One powiedział, że stworzył ze Szwedem dwa utwory. Czy ujrzą one światło dzienne?

“Właściwie to mam z nim dwa utwory”

Avicii miał okazję współpracować w swojej karierze z wieloma gwiazdami muzyki elektronicznej czy popularnej. Wśród nich znajdziemy choćby Nicky Romero, Rita Ora, Robbie Williams czy Martin Garrix, który jest współtwórcą utworu “Waiting For Love”. Jak się teraz okazuje, Tim spotkał się również w studio z samym Tiesto. Panowie stworzyli dwa utwory, co potwierdził Holender w wywiadzie.

Zrobiliśmy razem utwór lata temu i chcieliśmy go wydać. Właściwie to mam z nim dwa utwory.

Tiesto w wywiadzie dla Level One

Jeśli ktoś liczy, że dzieła te ujrzą światło dzienne, to niestety – mamy niedobre wieści. Oba utwory nie zostały ostatecznie skończone i prawdopodobnie nie ujrzą one światła dziennego.

Nigdy tak naprawdę ich nie skończyliśmy. Po jego śmierci nie wiedziałem, czy chciałby je wydać, więc postanowiłem tego nie robić. (…) Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek ujrzą one światło dzienne.

Tiesto w wywiadzie dla Level One

Historia niedokończonych utworów potrafi jednak nieraz nas zaskakiwać. Gdy po śmierci Aviciiego wydawało się że nie usłyszymy twórczości Szweda, to został wydany pośmiertny album z jego utworami, które dokończyli współpracownicy Tima. Czy podobnie będzie w przypadku utworów z holendrem? Czas pokaże. Jednego jesteśmy jednak pewni – nigdy nie należy mówić nigdy.

kontakt