kontakt

Niezależność to stan, do którego usilnie dąży wiele osób. Nie inaczej jest w świecie muzyki, gdzie duże wytwórnie muzyczne mają duży wpływ na to, jak wyglądają kariery poszczególnych twórców. Dlatego coraz częściej jesteśmy świadkami otwierania się kolejnych labeli. Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o nowej polskiej wytwórni House Vision, zaś w przeszłości opisywaliśmy szereg rodzimych i zagranicznych labeli. Teraz przyszedł czas na kolejnego twórcę, i to nie byle jakiego – wszak jest nim sam Timmy Trumpet.

Witamy w Sinphony

O nowym projekcie Australijczyk poinformował na swoich social mediach. Nie znamy na razie zbyt wielu szczegółów odnośnie nowej wytwórni. Wiemy tylko, że nowy label będzie się nazywał Sinphony. Więcej szczegółów, jak i informacje o pierwszych wydaniach zapewne poznamy w najbliższych dniach.

Kto kolejny?

Dlaczego Timmy zdecydował się na taki krok? Ciężko w tej chwili przewidzieć, być może Australijczyk będzie wydawał utwory w zupełnie nowym stylu. Zresztą – na to wskazują jego nowe propozycje. A może chce stać się niezależnym i wspierać nowe talenty? Niewiadomych jest wiele, ale jednego jesteśmy jednak pewni. Timmy to nie pierwszy i na pewno nie ostatni producent, który decyduje się na taki krok.

Kto będzie następny? Czas pokaże.

foto: Rukes

kontakt