Timmy Trumpet znów podkręca tempo! Hardcore’owy collab z Tungevaag

Australijsko-norweska kolaboracja “La Danse” to mocne uderzenie w rytmie 174 BPM, okraszone elementami trapu i popu.

kalendarz

Choć Timmy Trumpet ma swoje korzenie w swoim rodzimym nurcie melbourne bounce, to w ostatnich latach coraz lepiej czuje się w hard dance’owych klimatach. Tempo 150 BPM często dominuje w jego setach, a sam Australijczyk ma już w swoim repertuarze multum hardstyle’owych utworów. Wśród nich znajdziemy kolaboracje z Sub Zero Project czy TNT. Jak się jednak okazuje – jemu wciąż mało. Zdobywca 8. miejsca w rankingu DJ Mag Top 100 DJs zdecydował się na podkręcenie tempa jeszcze bardziej.

Hardcore’owa kolaboracja

Najnowszy utwór Timmy’ego nosi tytuł “La Danse” i jest kolaboracją z Tungevaag‘iem. Norweski producent również jest raczej kojarzony z house’owymi czy wręcz popowymi brzmieniami, choć też zdążył już niedawno zaskoczyć hardstyle’owym remixem do “Worst Day” od ILLENIUM.

emuze.me

Wynikiem australijsko-norweskiej kolaboracji był jednak nie tyle hardstyle, a hardcore. Producenci podnieśli bowiem tempo do aż 174 BPM i gabber’owego beatu. Numer jest naprawdę ciekawym połączeniem, bo wpletli w niego nawet… trapowy drop. Całość dopełnia przystępna wstawka wokalna i bardzo euforyczna melodia. Wydany nakładem SINPHONY – labelu Timmy TrumpetaLa Danse to prawdziwy rollercoaster!

emuze.me

ultra

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?