Toby Romeo rozpoczyna jesień w pozytywnych tonach swoim nowym numerem pt. “Alive”

“Alive” to dopiero trzeci singiel, jaki Toby Romeo wydał w tym roku. I jest to chyba najbardziej pozytywny utwór z tego grona.

silesia beats

Wielu słuchaczy stacji radiowych w naszym kraju miało okazję usłyszeć jego muzykę w ostatnich latach. Toby Romeo mimo naprawdę młodego wieku (ma zaledwie 21 lat, zazdrościmy!) już ma na swoim koncie spory bagaż sukcesów. Takie kawałki, jak “Hopeless Heart”, “Where The Lights Are Low” czy “WOW” zbudowały pozycję austriackiego twórcy na rynku radiowej elektroniki. I kto wie, być może jego najnowszy singiel dołoży do tego stanu dodatkową cegiełkę.

Jego najbardziej słoneczny numer w tym roku

To jest dopiero trzeci singiel Toby’ego w tym roku, ale z pewnością jest to propozycja nasączona największą ilością endorfin. Stworzony wspólnie z brytyjskim wokalistą znanym jako Declan J Donovan utwór “Alive” dobrze pasuje do nadchodzących całkiem ciepłych i słonecznych dni. Składa się na to nie tylko instrumental, ale także – a w zasadzie przede wszystkim – sam tekst.

jay_cluss

Praca z Declanem była inspirującym doświadczeniem. Jego głos i tekst dodały „Alive” idealnego akcentu. Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu możemy wydać tę piosenkę i pokazać ją światu.

Toby Romeo

“Alive” bardziej nadaje się na garden party czy do samochodu niż na festiwal – ale czy to stanowi jakikolwiek kłopot? Odpowiedź na to pytanie warto ustalić samemu, jednak według nas – zdecydowanie nie. A o tym, czy mamy rację, czy nie, możecie przekonać się sami – najnowszy singiel Toby’ego Romeo możecie przesłuchać poniżej.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?