Już oficjalnie: Tomorrowland 2021 ODWOŁANY!

Starania organizatorów nie dały zbyt wiele. Tomorrowland 2021 nie odbędzie się – nie pozwalają na to lokalne władze.

sb

To już będzie drugi rok bez największego europejskiego festiwalu muzyki elektronicznej. Wszystko przez nadal trwającą pandemię koronawirusa. Swoiste święto fanów EDM odbywającego się na terenie belgijskiego Boom nie odbyło się już w ubiegłym roku. Jednak w tym roku organizatorzy Tomorrowland walczyli do końca – i mieli ku temu zdecydowanie więcej argumentów niż poprzednio. Niestety, po wielu próbach walka poszła na marne.

Opisywaliśmy ostatnio w dwóch artykułach – które znajdziecie tu i tu – perypetie, jakie zapowiadały upadek tegorocznej edycji festiwalu. Organizatorzy jednego ze świąt muzyki elektronicznej byli zdziwieni doniesieniami związanymi z potencjalnym odwołaniem ich imprezy. Przykre wieści jednak się potwierdziły – w 2021 roku Tomorrowlandu nie będzie.

Tomorrowland 2021 odwołany

Nie pomogła nawet zmiana terminu na poźniejszy. Przez dalszą walkę z pandemią organizacja festiwalu w Boom nie będzie możliwa. Lokalne władze nie pozwoliły na to, by impreza odbyła się w tym roku. Argumentują to czasem, w jakim mieliby bawić się fani Tomorrowlandu. Jak mówią, koniec sierpnia i pierwsze dni września to jeszcze zbyt wcześnie na organizację imprezy takiej wielkości. Pełne oświadczenie organizatora możecie przeczytać poniżej.

Drodzy fani,
Z bólem serca musimy ogłosić informację o tym, że 16. edycja belgijskiego Tomorrowlandu nie będzie mogła się odbyć w 2021 roku. Cała nasza drużyna walczyła do końca i robiła wszystko w swoich mocach, by napisać kolejny rozdział w historii Tomorrowlandu. Naszym marzeniem było przyjęcie fanów, za którymi od dawna tęsknimy, by wspólnie w pełni celebrować życie. Jednak niestety, lokalne władze nie dały nam pozwolenia na organizację Tomorrowlandu. Patrzymy pozytywnie w przyszłość i bardzo wierzymy w muzykę, która pozwoli nas niedługo ponownie zjednoczyć. Będziemy kontaktować się osobiście z ludźmi posiadającymi bilety na Tomorrowland.

sb

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?