Tomorrowland w końcu potwierdza daty tegorocznej edycji. Będą dwa weekendy!

Organizatorzy festiwalu Tomorrowland 2021 odnieśli się do planów belgijskiego rządu odnośnie eventów planowanych na koniec lata.

pdc

W obecnych czasach informacje związane z tym, czy nasze ulubione festiwale odbędą się, ciągle ulegają zmianie. Niektóre imprezy odpuściły już 2021 rok, a inne nadal walczą. Te drugie często decydują się na zmianę terminu na późniejszy okres tego roku. Jedną z nich jest wyczekiwana kolejna edycja Tomorrowland. Nowe daty belgijskiej imprezy zostały ujawnione już kilka tygodni temu, o czym informowaliśmy w tym artykule. Jednak w dalszym ciągu są pewne niewiadome – chociażby te związane z ilością osób, które będą mogły bawić się w Boom. Pod znakiem zapytania również stoją zasady, na podstawie których będzie można wejść na teren festiwalu. W ostatnich dniach pisaliśmy o zgodzie belgijskiego rządu na organizację imprez z frekwencją do 75 tysięcy osób. Informacja ta ukazała się w piątek, natomiast w niedzielę odnieśli się do niej organizatorzy Madness.

Zielone światło dla tegorocznej edycji

Umieszczone na stronie internetowej informacje napawają optymizmem. Organizatorzy imprezy są wdzięczni lokalnemu rządowi za podjęte decyzje. W oświadczeniu czytamy również, że trwa wnikliwe studiowanie przekazywanych przez władze zaleceń i procedur. Aktualnie osoby zaszczepione będą miały najłatwiejszy wstęp na Madness – z kolei ci niezaszczepieni będą musieli wykonać szybki test na koronawirusa przed wejściem na teren eventu. Organizatorzy robią wszystko, by festiwal był bezpiecznym miejscem dla bawiących się dla nich osób.

Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni z powodu informacji o szansie, którą belgijski rząd dał eventom planowanym na koniec lata. Chcemy przestudiować wytyczne oraz kryteria, które w najbliższych dniach przekaże lokalny rząd, by we właściwy sposób powiadamiać o różnych scenariuszach i ich implikacjach.

W połączeniu szczepień wraz z szybkimi badaniami, które będą miały miejsce na wejściu wierzymy, że dzięki temu Tomorrowland stanie się bezpiecznym miejscem, za którym wiele ludzi tęskni. Bardzo poważnie potraktujemy każde wytyczne oraz zastosujemy się do wszystkich protokołów.

Oświadczenie Tomorrowlandu

Dwa weekendy w Boom

W ciągu najbliższych dni mamy poznać więcej szczegółów dotyczących działań Tomorrowlandu. Na ten moment potwierdzone zostały daty dwóch weekendów, podczas których będą bawić się fani festiwalu.

W następnych dniach przekażemy więcej informacji na temat naszych następnych kroków.

Tylko w 2021 roku Tomorrowland zmieni daty na następujące:
– 1. weekend: 27, 28 i 29 sierpnia
– 2. weekend: 3, 4 i 5 września

Oświadczenie Tomorrowlandu

pdc

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?