kontakt

Tomorrowland powraca – a przynajmniej taki jest plan. Organizatorzy wydarzenia szykują się na ponowne i pierwsze od 2019 roku przyjęcie setek tysięcy osób w belgijskim Boom. Od kilku lat kultowy festiwal odbywa się przez dwa tygodnie w drugiej połowie lipca. W tym roku Madness ma trwać aż trzy tygodnie. Informowaliśmy Was o tym pod koniec 2021 roku na podstawie decyzji władz lokalnych – z kolei teraz informację potwierdzili także organizatorzy.

Madness na sterydach

Jak wynika z maila, który jeden z użytkowników sieci otrzymał od działu obsługi klienta festiwalu, Tomorrowland 2022 ma trwać aż trzy tygodnie. Więcej informacji na ten temat mamy otrzymać na przełomie stycznia i lutego.

Dziękujemy za Twój email.

Zwróciliśmy się do rządu belgijskiego z prośbą o zorganizowanie trzyweekendowego Tomorrowland w 2022 roku. Prośba została przyjęta. Przygotowujemy się zatem do zorganizowania edycji 2022 z 3 weekendami.

Na przełomie stycznia i lutego wszystkie informacje będziemy podawali na naszej stronie internetowej.

Kiedy trzeci weekend?

Nie znamy jeszcze dokładnej daty planowanego trzeciego weekendu. Jednakże, jeśli mamy wierzyć słowom Debby Wilmsen (rzeczniczki prasowej festiwalu) o trzech lipcowych datach, dodatkowy weekend będzie mieć miejsce w dniach 15-17 lipca.

Będziemy mogli pracować, bazując na scenariuszu trzech weekendów przypadających na lipiec.

Debby Wilmsen, rzeczniczka prasowa Tomorrowland

Na ten moment jednak na oficjalnej stronie eventu widnieją daty 22-24 i 29-31 lipca. Na aktualizację poczekamy więc jeszcze jakiś czas.

Już wkrótce sprzedaż biletów

Poznaliśmy także pierwsze szczegóły sprzedaży biletów na Tomorrowland 2022. Więcej informacji będzie pojawiać się pod tym linkiem.

kontakt