kontakt

Pandemia miała – i ma w dalszym ciągu – naprawdę negatywny wpływ na scenę eventową praktycznie na całym świecie. Problem ten nie ominął także gigantów – w tym festiwalu Tomorrowland. Nie udało się zorganizować zarówno edycji 2020, jak i – choć tutaj były spore nadzieje – edycji 2021. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że do skutku dojdzie tegoroczne Madness. Organizatorzy wydarzenia szykują się coraz prężniej na szesnastą już jego edycję, która – wyjątkowo – potrwa aż przez trzy weekendy. Więcej na ten temat dowiecie się pod tym linkiem.

“Love will Reflect Again”

Motywem przewodnim Tomorrowland 2020 miało być “The Reflection Of Love“. Obecne komunikaty organizatorów wskazują na to, że motto zaprezentowane 2 lata temu będzie w użyciu przy tegorocznym wydarzeniu.

Love will Reflect again in 2022

Rozwinięcia tego motywu nie doczekaliśmy się w roku 2020, z powodów pandemicznych. Niemniej organizatorzy zdążyli upublicznić cały planowany wówczas skład lineup’u. Listę artystów, którzy wystąpią w Boom w 2022 roku, poznamy wkrótce.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w pierwszym po pandemii Madness powinny się zainteresować dalszą częścią tekstu. Poznaliśmy bowiem pierwsze – na razie dość lakoniczne – szczegóły dotyczące sprzedaży biletów.

Tomorrowland 2022 – startuje rejestracja!

Rejestracja wstępna (zwana też pre-rejestracją) rozpoczyna się 2 lutego o godzinie 15:00. Posiadanie konta Tomorrowland jest warunkiem koniecznym do zakupu biletów. Możecie się przygotować już teraz – wystarczy, że wejdziecie w ten link.

Na ten moment nie znamy daty rozpoczęcia sprzedaży biletów, miejsc na polu namiotowym Dreamville oraz pakietów Global Journey. Jeśli tylko pojawi się taka informacja, znajdziecie ją w tym miejscu.

Pre-rejestracja nie dotyczy osób posiadających w dalszym ciągu bilety kupione w latach 2020 lub 2021. Ich bilety będą przetransferowane na tegoroczną edycję i będą one ważne w te dni, które wybraliście pierwotnie przy zakupie.

Tomorrowland 2022 – ceny biletów

Na ten moment nie znamy cen biletów na Tomorrowland 2022. Pewną wskazówką mogą być za to ceny podane przy okazji sprzedaży w roku 2020. Wyglądały one następująco:

Bilety jednodniowe:

Day Pass (bilet zwykły) – 105,50 euro (1 pula), 109 euro (2 pula)
Pleasure Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu, bez strefy VIP na Mainstage) – 148,5 euro (1 pula), 170 euro (2 pula)
Comfort Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 190 euro (1 pula), 200 euro (2 pula)

Karnety:

Full Madness Pass (karnet zwykły) – 249 euro (1 pula), 295 euro (2 pula)
Full Madness Comfort Pass (karnet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 440 euro (1 pula), 510 euro (2 pula)

Kiedy tylko ujawnione zostaną aktualne ceny biletów, podamy je w tym miejscu.

Warto będzie się spieszyć

Co roku bilety na Tomorrowland schodzą jak ciepłe bułeczki. Przykładowo – w 2020 roku rozeszły się one… w 5 minut. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam powodzenia!

kontakt