Tomorrowland 2023 – Jak kupić bilety?

W styczniu rusza sprzedaż biletów na Tomorrowland 2023. Mamy dla Was szczegóły rejestracji i kupna oraz ceny biletów.

kalendarz

Po pierwszej popandemicznej edycji, Tomorrowland powraca do znanego już z poprzednich lat konceptu dwuweekendowego festiwalu. Przyszłoroczna edycja Madness odbędzie się w dniach 21-23 i 28-30 lipca w belgijskim Boom. Będzie na realizowana wokół motywu przewodniego “Adscendo” (z łac. – wspinam się). Jak przekonują organizatorzy, przyszłoroczna impreza ma “wznieść kreatywne opowiadanie historii na nowy poziom”.

Duże show

Przedsmak tego wszystkiego mamy zobaczyć 28 stycznia między 14:00 a 21:45. Wtedy to odbędzie się show “Adscendo: A Digital Introduction”, podczas którego odsłoniony zostanie lineup, ruszy sprzedaż biletów, a także wystąpią następujące postaci:

kalendarz

Afrojack
Amber Broos
Amelie Lens
Ape Rave Club
Armin van Buuren
Dom Dolla
James Hype
Kölsch
Like Mike
Mandy
R3HAB
Sunnery James & Ryan Marciano
Tale Of Us
W&W

ultra

Darmowy dostęp do show będą mieć wszystkie osoby, które wezmą udział w prerejestracji do biletów na Tomorrowland 2023. A skoro przy wejściówkach – poznaliśmy szczegóły ich sprzedaży.

Tomorrowland 2023 – startuje rejestracja!

Rejestracja wstępna (zwana też pre-rejestracją) rozpoczyna się 7 grudnia 2022 o godzinie 15:00. Posiadanie konta Tomorrowland jest warunkiem koniecznym do zakupu biletów. Możecie się przygotować już teraz – wystarczy, że wejdziecie w ten link.

kalendarz

Jak zwykle, pierwszych 20 osób z każdego kraju na świecie, które dokonają pre-rejestracji najszybciej, otrzyma gwarancję możliwości zakupu do 4 karnetów za pomocą specjalnego linka bez kolejki. Warto więc brać udział w pre-rejestracji, mając dostęp do naprawdę dobrego internetu.

Sprzedaż biletów wystartuje już 21 stycznia 2023 o godzinie 17:00. Wówczas będzie można zakupić jeden z pakietów Global Journey. W skład takiego pakietu wchodzi bilet na wszystkie trzy dni imprezy, nocleg oraz (co nie jest obowiązkowe) transport. Informacje dotyczące wszystkich możliwych konfiguracji znajdziecie pod tym linkiem.

Tydzień później, 28 stycznia o 17:00, rozpocznie się wielki wyścig po bilety oraz miejsca na DreamVille. Jeśli nie uda Wam się zaopatrzyć w karnety w pierwszej turze – zawsze pozostaje runda druga. Start w sobotę 4 lutego, o 17:00.

ultra

kalendarz

Tomorrowland 2022 – ceny biletów

Bilety na Tomorrowland 2023 podrożały względem tegorocznej edycji. Przykładowo – karnet trzydniowy w pierwszej puli będzie droższy o 33,5 euro, zaś bilet na pojedynczy dzień (także w puli pierwszej) – o 14 euro. Osoby zarabiające w złotówkach odczują tę podwyżkę zdecydowanie bardziej – tutaj powodem jest osłabienie naszej waluty.

Rozkład cen prezentuje się następująco:

kalendarz

Bilety jednodniowe:

Day Pass (bilet zwykły) – 125 euro (1 pula), 135 euro (2 pula)
Pleasure Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu, bez strefy VIP na Mainstage) – 172 euro (1 pula), 196,50 euro (2 pula)
Comfort Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 219,50 euro (1 pula), 231 euro (2 pula)

Karnety:

Full Madness Pass (karnet zwykły) – 295 euro (1 pula), 355 euro (2 pula)
Full Madness Comfort Pass (karnet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 500 euro (1 pula), 589 euro (2 pula)

kalendarz

Informacje odnośnie pozostałych opcji (a więc zestawów z miejscem na polu namiotowym DreamVille oraz zestawów Global Journey) znajdziecie pod tym linkiem.

Warto będzie się spieszyć

Co roku bilety na Tomorrowland schodzą jak ciepłe bułeczki. Przykładowo – w 2020 roku rozeszły się one… w 5 minut. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam powodzenia!

kalendarz

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?