Znamy gospodarzy scen Tomorrowland 2023. Lineup lada dzień!

Tomorrowland ujawnił gospodarzy tegorocznych scen. Wśród nich znajdziemy między innymi wytwórnię Monstercat, Anjunabeats i Defected.

sb

Choć obecnie uwaga fanów marki Tomorrowland skupiona jest na zbliżającej się wielkimi krokami zimowej edycji festiwalu, organizatorzy konsekwentnie dostarczają informacji na temat jednego z najważniejszych wydarzeń w letnim kalendarzu. Znamy już między innymi datę, miejsce oraz motyw przewodni Tomorrowland 2023. W ostatnim czasie poznaliśmy także listę gospodarzy tegorocznych scen.

Pierwsze szczegóły Tomorrowland 2023

Tegoroczna edycja kultowego już festiwalu odbędzie się w dniach 21-23 i 28-30 lipca w belgijskim Boom. Oznacza to, że impreza wraca do przedpandemicznego, dwuweekendowego formatu. Motywem przewodnim Tomorrowland 2023 będzie łacińskie hasło “Adscendo“, oznaczające “wspinanie“. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja “wzniesie kreatywne opowiadanie historii na nowy poziom”.

Lineup ma zostać ogłoszony 28 stycznia podczas wydarzenia “Adscendo: A Digital Introduction“, na którym wystąpią między innymi Afrojack, Armin van Buuren, Dom Dolla, James Hype, R3hab, Like Mike i W&W. W ostatnim czasie poznaliśmy gospodarzy scen tegorocznego Tomorrowland. Lista znajduje się na poniższym plakacie.

Po pierwsze różnorodność

Czujne oko w pierwszej kolejności wypatrzy logotypy takich wytwórni, jak Monstercat, Anjunabeats i Defected. Jednak jak widać, gospodarzy jest o wielewięcej. Oznacza to, że na tegorocznym Tomorrowland z pewnością znajdzie się coś dla fanów każdego gatunku. Słuchaczy techno zainteresują chociażby sceny Drumcode, Exhale i Afterlife. Dla entuzjastów hardów coś będą mieć Q-Dance oraz Sub Zero Project i Da Tweekaz. Ciekawymi smaczkami mogą być natomiast: collab na linii STMPD RCRDS – Tomorrowland Music, takeover basowego festiwalu Rampage oraz scena Shaquille’a O’Neal’a.

Jeśli z kolei chodzi o wielkich nieobecnych, to na tej liście znajduje się wiele uznanych marek. Na Tomorrowland 2023 nie będzie między innymi scen A State Of Trance, Future Sound Of Egypt czy KNTXT.

Od początku stycznia można już rejestrować się w celu nabycia biletów. Rozpoczęcie sprzedaży będzie mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?