kontakt

Muzyka elektroniczna w ostatnich latach coraz mocniej przeplata się z muzyką popularną. Sprawia to, że bardzo często EDMowi producenci nawiązują współprace z popowymi gwiazdami. Jednym z ostatnich przykładów jest chociażby najnowszy album lady Gagi, przy którym pracował między innymi Tchami.

Na tym polu nie próżnują również organizatorzy eventów. Najszybciej zauważył to rumuński UNTOLD, który co roku na głównej scenie lokuje kultowe postaci znane z rozgłośni radiowych. W tym samym kierunku idzie również Tomorrowland, i to także już od kilku lat. Na pobocznych scenach można było zobaczyć występy wokalistów czy raperów, takich jak Lil Kleine, Dua Lipa czy J Balvin.

W tym roku – na wirtualnej edycji, to prawda, ale jednak – występy niebędące setami zaliczą swój debiut na Mainstage. Pierwszą artystką, która zagra swój koncert na scenie głównej Tomorrowland, będzie Katy Perry.

Światowa gwiazda muzyki pop podczas swojego pełnego efektów scenicznych występu zaprezentuje swoje największe przeboje. Nie zabraknie też materiału z nadchodzącego (premiera 14 sierpnia) piątego albumu, zatytułowanego “Smile”. Sam koncert będzie miał miejsce podczas pierwszego dnia Tomorrowland Around The World – a więc w sobotę, 25 lipca.

Bilety na ten festiwal wciąż są w sprzedaży – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt