Tomorrowland do zobaczenia także na TikToku. Będą transmisje setów i materiały zza kulis

Czołowy światowy festiwal podjął współpracę z czołową obecnie platformą społecznościową. Czego możemy się spodziewać?

PDC

Siedemnasta edycja Tomorrowland zbliża się nieubłaganie. Jedna z największych imprez na świecie zaczyna się już w najbliższy piątek i ponownie będzie trwać dwa weekendy. Tym, którym nie udało się zakupić biletów, które rozeszły się jak świeże bułeczki, pozostaje jedynie transmisja live. Jak zawsze będzie można ją śledzić na antenie One World Radio a także na platformie YouTube. Do tego grona dołącza teraz również platforma TikTok.

Za kulisami

TikTok został partnerem belgijskiego festiwalu. Dzięki współpracy za pośrednictwem aplikacji będzie można obejrzeć ponad 20 setów ze sceny głównej. Będą to między innymi występy Armina van Buurena, Afrojacka czy rezydentów imprezy – duetu Dimitri Vegas & Like Mike. To jednak nie wszystko, bo na oficjalnym profilu Tomorrowland będą znajdować się również materiały za kulis imprezy czy relacje artystów. Filmy z hasztagiem #Tomorrowland zebrały już ponad 2,8 miliarda wyświetleń na aplikacji, więc cieszy on się sporą popularnością wśród użytkowników TikToka.

emuze.me

Cieszymy się, że możemy współpracować z Tomorrowlandem, jednym z największych i najbardziej kultowych festiwali na świecie. Dzięki legendarnemu zestawieniu gwiazd i prawdziwie globalnej publiczności, Tomorrowland jest idealnym partnerem festiwalowym dla naszej powiększającej się społeczności miłośników #ElectronicMusic, którzy gromadzą się na TikTok. Chcemy rozwijać naszą relację z tym gatunkiem muzycznym i cieszymy się, że możemy pomóc w dalszym rozwoju festiwalu, udostępniając naszej społeczności 24 transmisje na żywo i gwarantując kompleksowe doświadczenie #Tomorrowland na TikToku

Michael Kümmerle, Business Development Lead, Global Music Content & Partnerships TikTok

Zmieniające się trendy i coraz większa popularyzacja TikToka sprawia, że nawiązuje on współprace z różnymi wydarzeniami. Wśród nich znajdziemy między innymi Amsterdam Dance Event, UNTOLD, Sziget Festival czy polski FEST Festival. Teraz do tego grona dołącza belgijski gigant. Taki ruch sprawia, że nie tylko marka ale i również muzyka elektroniczna trafia do grona nowych odbiorców. Nie martwicie się jednak jeśli myślicie, że to zastąpi tradycyjną transmisję. Ta pojawi się również.

Jeśli już o TikToku mowa – zachęcamy do śledzenia naszego profilu, który już teraz obserwuje ponad 170 tys użytkowników. To tam znajdziecie wiele muzycznego contentu powiązanego z muzyką.

PDC

@shiningbeats A w zasadzie to już są wakacje! #hity #lato #wakacje #throwback #wspomnienia #dance #eurodance #hitylata #party #impreza #shiningbeats ♬ dźwięk oryginalny – Shining Beats

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?