Sylwester z Tomorrowland już za miesiąc. Tak wyglądają sceny tego wyjątkowego eventu!

Sylwestrowa wirtualna impreza pod znakiem Tomorrowland będzie stać pod znakiem naprawdę spektakularnych czterech scen.

sunrise

Rok 2020 powoli dobiega końca. Dla fanów muzyki elektronicznej nie był to łatwy okres, gdyż większość imprez klubowych oraz festiwali zostało odwołanych lub przeniesionych na przyszły rok. Wielu twórców imprez jednak nie próżnowało – tym samym sporo atrakcji było dostępnych za pośrednictwem internetu. W wirtualnym świecie planowane są również imprezy na pożegnanie tego feralnego roku. Na taki pomysł wpadł rodzimy Sunrise Festival, jednak podobne plany mają także koledzy z Belgii. Fani z całego świata będą mogli pożegnać 2020 rok na festiwalu Tomorrowland.

Cztery wyjątkowe sceny

Lineup sylwestrowego Madness poznaliśmy już jakiś czas temu – sprawdzicie go pod tym linkiem. Teraz organizatorzy wirtualnego wydarzenia postanowili zaprezentować sceny, na których wystąpią artyści. Na najważniejszej z nich, zatytułowanej “Melodia“, wystąpią największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Jest ona wkomponowana w drzewo, lecz niektórzy rozpoznają w nim elementy Mainstage z 2015 roku. Scena jest usytuowana na środku dancefloor’u, więc wirtualna publika będzie znajdować się wokół niej.

kalendarz

Kolejną ze scen jest Atmosphere“, która nieco może przypominać układ słoneczny. Tutaj – w przeciwieństwie do głównej sceny – usłyszymy mroczniejsze klimaty. Nie ma co się dziwić, bo swoje sety zagrają tu między innymi CamelPhat czy Joris Voorn b2b Kolsch.

ultra

Trzecią scenę możecie dobrze kojarzyć już z przeszłości – gdyż “Planaxis” mocno nawiązuje do Mainstage z edycji 2018. Morski konik, akwarium oraz inne elementy architektury wodnej to coś, co można ujrzeć na renderach. W “wodnym świecie” zaprezentują się między innymi Diplo, Tchami czy Snoop Dogg aka DJ Snoopadelic.

sunrise

Ostatnia scena – “Pulse” będzie gościła artystów muzyki hardstyle. To pływający po wodzie futurystyczny statek, w którym zasiądą fani 150 BPMów. Innowacyjny wygląd przyciągnie wielu fanów tego gatunku, lecz z ciekawości zapewne zajrzą tu i inni fani.

Dostosowany do czasu

Sylwestrowa impreza Tomorrowlandu zacznie się o godzinie 20… w każdym miejscu na świecie. Livestream dostosowany do lokalnych stref czasowych. Aby wziąć w nim udział, należy wykupić odpowiedni dostęp na stronie tomorrowland.com. Wejściówki na festiwal kosztują od 20 do 50 euro – czyli od 90 do 225 zł. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?