DJ Kris i Matys zagrają na sylwestrowym streamie Sunrise Festival. Powitaj 2021 w pierwszym rzędzie!

Podczas sylwestrowego livestreamu Sunrise Festival seta b2b zagrają DJ Kris oraz Matys. Jednak lineup tej wyjątkowej nocy na tym się nie kończy.

sunrise

Na żaden Sylwester nie czekano chyba z taką niecierpliwością, jak na ten tegoroczny. Rok 2020 był, delikatnie mówiąc, sporym wyzwaniem – stąd też wielkie nadzieje pokładane są w stosunku do roku 2021. Dotyczy to również – a raczej przede wszystkim – branży festiwalowej, która niemalże całą swoją tegoroczną agendę przeniosła właśnie na rok przyszły. Sytuacja ta nie omija również Polski, wszak w tym roku nie odbył się praktycznie żaden duży event – w tym Sunrise Festival.

Nie znaczy to jednak, że wokół imprezy było w tym roku cicho. Pod koniec lipca odbył się trzydniowy livestream z terenu lotniska w Podczelu, podczas którego poznaliśmy pierwsze kilkadziesiąt nazwisk przyszłorocznego lineup’u.

kalendarz

W październiku z kolei wszystkich zaskoczyła decyzja o zmianie lokalizacji po przyszłorocznej imprezie. Jak wynika z wywiadu, którego Krzysztof Bartyzel aka DJ Kris udzielił naszemu portalowi, jednym z faworytów na nowy dom Sunrise Festival jest gdańska Wyspa Sobieszewska.

kalendarz

Sunrise szykuje sylwestrowy livestream

Na ostateczne rozstrzygnięcia jednak jeszcze trochę poczekamy. Tymczasem przed nami wspomniany na początku Sylwester, podczas którego agencja MDT Production również szykuje atrakcje.

Podczas wczorajszego livestreamu Matysa, DJ Kris zapowiedział specjalny, sylwestrowy livestream. Na ten moment wiemy, że panowie zagrają seta b2b – jednak lineup transmisji ma się na tym nie skończyć – przynajmniej tak wynika z postu współorganizatora Sunrise Festival na Facebook’u. Więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.

sunrise

kalendarz

Total
48
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?