Spotify Top 100

Do sylwestra pozostało już tylko kilkanaście dni. W tym roku, z powodów wiadomych, nie odbędą się niestety huczne imprezy. Nie przeszkadza to jednak w tym, by Nowy Rok przywitać w dobrym stylu i w akompaniamencie muzyki elektronicznej. Nie będzie brakować wtedy wirtualnych eventów – a jeden z nich organizuje Tomorrowland. Po ujawnieniu wyglądu scen, organizatorzy opublikowali rozpiskę sylwestrowej transmisji.

Vegasi w prime time

Sylwestrowa impreza belgijskiego festiwalu rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00 lokalnego czasu każdego widza, gdyż transmisja jest dostosowana do każdej strefy czasowej. Nowy Rok więc przywitamy z występami ponad 25 DJów i producentów ze światowego topu. Na czele tego składu stoją chociażby Dimitri Vegas & Like Mike, CamelPhat czy Brennan Heart i spółka – podczas występów właśnie tych osobistości zegary wskażą północ. Imprezę zamknie David Guetta jako Jack Back. Poniżej można zapoznać się z pełnym timetable.

Bilety wciąż w sprzedaży

Podobnie, jak w przypadku letniego wydarzenia, dostęp do transmisji będzie płatny. Bilety wciąż można zakupić na stronie tomorrowland.com, w cenie od 20 do 50 euro (90 – 225 zł).

Spotify Top 100