Tomorrowland Winter 2022 – Livestream z imprezy

We francuskich Alpach trwa Tomorrowland Winter 2022 – livestream także jest przewidziany, a oto jego szczegóły!

kalendarz

Marka Tomorrowland się ciągle rozrasta, a jednym z jej nowszych “dzieci” jest zimowa edycja imprezy. Przez pandemię dwie edycje tego wydarzenia zostały odwołane, jednak przyszedł w końcu czas na to, aby koncept festiwalu we francuskich Alpach powrócił pełną parą. Już od soboty fani muzyki elektronicznej i zabawy w zimowej scenerii uczestniczą w imprezach z gwiazdami EDMu. Najwięcej będzie się jednak dziać dopiero od środy, kiedy to startuje główna część wyjazdu. Event będzie można też śledzić na swoim domowym ekranie. Wydarzenie będzie transmitowane w internecie, jak i… w telewizji (o czym pisaliśmy tutaj). Przed Wami szczegóły livestreamu z Tomorrowland Winter 2022!

Duże nazwiska w zimowej scenerii

W środku tygodnia otrzymamy dawkę muzyki wyselekcjonowanej przez cenionych artystów świata elektroniki. Od środy do piątku będą transmitowane występy reprezentantów wielu gatunków. Nie zabraknie czegoś dla fanów bardziej komercyjnych klimatów, jak i słuchaczy innych brzmień. DJskie sety przed całym światem zaprezentują między innymi Dimitri Vegas & Like Mike, Armin van Buuren, Steve Aoki, Afrojack czy Lost Frequencies. Znalazło się te też miejsce na techno, które reprezentować będą Renier Zonneveld oraz Charlotte de Witte. Wielbiciele łagodniejszych klimatów mogą liczyć na występy takich postaci, jak Paul Kalkbrenner i Kölsch, zaś entuzjaści hardów będą mogli posłuchać popisu Da Tweekaz.

kalendarz

Szczegóły transmisji

Transmisja rozpoczyna się już we wtorek w One World Radio – internetowej stacji radiowej festiwalu. Od 19:00 do 1:00 emitowane będzie The Gathering, czyli swoiste before party. Lineup tego dnia jest tajemnicą, więc warto śledzić temat na bieżąco. One World Radio można słuchać między innymi pod tym linkiem.

kalendarz

Wydarzenia z trzech dni “części głównej” Tomorrowland Winter 2022 będzie można śledzić chociażby na portalu YouTube. Na każdy dzień przewidziano transmisję pięciu setów, zaczynając od godziny 19:00 dwugodzinną powtórką z tego, co się działo na Mountain Stages. O 21:00 rozpocznie się już bezpośrednia transmisja z Alpe d’Huez. Pełną rozpiskę z podziałem na dni znajdziecie poniżej.

Środa:

19:00 – Mountain Stages Recap
21:00 – Ofenbach
22:00 – Renier Zonneveld Live
23:00 – Afrojack
00:00 – Armin Van Buuren
01:00 – Charlotte De Witte

sunrise

https://www.youtube.com/watch?v=jDfIAd3AkU4

Czwartek:

19:00 – Mountain Stages Recap
21:00 – Kungs
22:00 – Sunnery James & Ryan Marciano
23:00 – Paul Kalkbrenner
00:00 – Steve Aoki
01:00 – Da Tweekaz

https://www.youtube.com/watch?v=ZP9V_Y1qDG4

Piątek:

19:00 – Mountain Stages Recap
21:00 – Quintino
22:00 – Martin Solveig
23:00 – Kölsch
00:00 – Lost Frequencies
01:00 – Dimitri Vegas & Like Mike

https://www.youtube.com/watch?v=kkEsN73UdJY

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?