Tomorrowland Winter

Szybko poszło – bilety na Tomorrowland Winter 2022 wyprzedane!

Bilety na Tomorrowland Winter 2022 zostały właśnie wyprzedane. Już w marcu czeka nas dawka niesamowitej energii prosto z Francji.

reklamujsie

Długo musieliśmy czekać na jakiekolwiek większe eventy na skalę światową. W organizacji festiwali przeszkodziła oczywiście pandemia – wygląda jednak na to, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Trzy tygodnie temu w Stanach Zjednoczonych odbyło się EDC Las Vegas, a w wakacje Lollapalooza oraz Creamfields. Z kolei w naszym kraju w sierpniu mogliśmy się bawić na FEST Festival 2021 – naszą relację znajdziecie pod tym linkiem. To jednak nie koniec z dużymi eventami w najbliższym czasie, a stan w kasach jednego z nich – konkretnie Tomorrowland Winter 2022 – wskazuje na to, że fani EDMu są głodni Madness.

Sold out!

Organizatorzy wydarzenia ogłosili, że bilety na przyszłoroczną edycję zostały wyprzedane. Festiwal rusza już niedługo, albowiem w dniach 19-26 marca 2022 roku. W tym dniu 18 tysięcy festiwalowiczów będzie miało możliwość, ponownie bawić się w rytmie największych gwiazd muzyki elektronicznej we francuskich Alpach. Może nie jest to jakaś ogromna liczba, lecz należy cieszyć się z faktu, że takie imprezy są organizowane w dobie pandemii, Bilety do sprzedaży trafiły już dwa miesiące temu i widać, że fani są podekscytowani, wyprzedając całą ich pulę w dosyć krótkim czasie. Wszystko to mimo faktu, iż tempo sprzedaży wejściówek na edycję zimową jest niczym w porównaniu tego, jak szybko schodzą karnety na edycję letnią.

Szczegóły dotyczące Tomorrowland Winter 2022 znajdziecie tutaj.

Dotychczasowy line-up

Za nami pierwsza fala ogłoszeń. W nich oczywiście nie mogło zabraknąć bigroom’owego duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Belgijscy bracia już od dobrych paru lat pojawiają się na każdej edycji Tomorrowland, będąc swoistymi ambasadorami festiwalu.

Nie mogło zabraknąć również innych stałych bywalców imprezy, takich jak Afrojack, Armin van Buuren czy Lost Frequencies. Cała trójka powinna idealnie wpasować się w klimat imprezy i podnieść znacząco jej temperaturę.

Dodatkowo organizatorzy nie mogli zapomnieć o aliasach prosto z Francji – kraju, w którym całe to zamieszanie będzie mieć miejsce. Reprezentację tej nacji stanowić będą chociażby Martin Solveig, Kungs i Ofenbach. Ostatnią dwójką mogliśmy usłyszeć w Polsceprzy okazji FEST Festival 2021. W Parku Śląskim zagrał także Paul Kalkbrenner, który również znalazł się w lineup’ie Tomorrowland Winter 2022. Wszystkie do tej pory ogłoszone nazwiska znajdują się poniżej, a dotychczasowa rozpiska z podziałem na dni znajduje się pod tym linkiem.

reklamujsie

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?