Tomorrowland Winter

Tomorrowland Winter 2019 – Sceny praktycznie gotowe!

Do sieci trafiły zdjęcia prezentujące praktycznie gotowe dwie sceny Tomorrowland Winter. Sprawdźcie, jak prezentuje się mainstage zimowej edycji festiwalu!

sunrise

Już w tą sobotę startuje pierwsza edycja Tomorrowland Winter. Festiwal ten wyróżnia się na tle innych swoim dość nietypowym jak na imprezę tego typu miejscem organizacji. Całość odbędzie się bowiem we francuskim miasteczku Alpe d’Huez, które jest obecnie przykryte sporą warstwą śniegu – jak na Alpy przystało. Osoby, które z różnych przyczyn nie wybiorą się na ten event, będą mogły śledzić livestream, obejmujący trzy najciekawsze dni wydarzenia.

Dwa tygodnie temu organizatorzy udostępnili krótki teaser, prezentujący wygląd głównej sceny zimowej edycji Tomorrowland. Wykonany komputerowo model zrobił na nas ogromne wrażenie – ale najważniejsze przecież jest to, co z tych planów wyjdzie fizycznie. Teraz już możemy się o tym przekonać dzięki pojawieniu się zdjęć dwóch wiodących, praktycznie gotowych scen festiwalu w sieci.

kalendarz

Oprócz sceny głównej, w sieci można zobaczyć scenę, która prawdopodobnie nosi nazwę Orangerie. Trzeba przyznać, że mainstage, na którym zagrają m.in. Martin Garrix, Armin Van Buuren czy Dimitri Vegas & Like Mike to prawdziwy majstersztyk, idealnie wpasowujący się w zimową atmosferę festiwalu, a także rozwijający jednoznacznie kojarzący się z festiwalem Tomorrowland baśniowy motyw. Jak sceny prezentują się w akcji? Dowiemy się już 9 marca.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?