kontakt

Ostatnio polscy fani klimatów house pod względem bookingów mają dobry czas. Niedawno informowaliśmy was o występie belgijskiego DJa Siege, który zagrał we wrześniu w Warszawie, o czym możecie przeczytać tutaj. W nachodzących tygodniach Polskę odwiedzą kolejni reprezentanci wytwórni Toolroom, na czele z jej założycielem. We Wrocławiu oraz Warszawie szykuje się niemała gratka dla lubujących się w takich brzmieniach.

Leftwing : Kody we Wrocławiu

Zaczynamy od formacji Leftwing : Kody, która osiąga sukcesy zarówno na scenach festiwali czy klubów, jak i na listach Beatportu. Brytyjczycy rozpoczęli działalność w 2012 roku, a w ciągu ostatnich 9 lat wydali mnóstwo produkcji, które chętnie były grane na parkietach na całym świecie. Prócz goszczenia na co dzień w Toolroom, ich utwory i remiksy wydawane były w m.in. Armadzie, Musical Freedom, Spinnin’ Deep czy Heldeep.

Leftwing : Kody wystąpią we wrocławskim klubie Cherry już 23 października. Bilety na występ można nabyć w przedsprzedaży za 40 zł za pośrednictwem platformy Biletomat. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Mark Knight w stolicy

Założyciel Toolroom lubi Polskę. Artysta w ostatnich latach często odwiedza nasz kraj i nie oszczędza swoich fanów. W nieistniejącym już warszawskim klubie Iskra grał ponad pięciogodzinny set, a pierwszy swój postpandemiczny występ dał dla lokalnej publiczności w murach Pragi Centrum. Rok temu Brytyjczyk był tak głodny grania, że jego set ciągle się przedłużał. Nominowany do Grammy twórca takich hitów jak m.in. “All 4 Love”, “Yebisah” i legendarnych remiksów Florence + the Machine, U2 czy Dido ponownie odwiedzi Polskę.

W 2021 roku legenda house odwiedzi warszawski klub Bank. Mark Knight ponownie zagra dla polskiej publiczności już 10 listopada. Supportować go będzie godna polska reprezentacja, na której czele stoją Weikum i Mike Konstanty. Wejściówki w cenie 50 zł dostępne są tutaj.

kontakt