Tranceformations 2019 – Garść informacji organizacyjnych!

Zanim wejdziecie do toruńskiej Areny na czwartą edycję Tranceformations, warto sprawdzić istotne informacje organizacyjne dotyczące imprezy.

silesia beats

Dosłownie minuty dzielą nas od czwartej edycji Tranceformations – stricte Trance’owej serii imprez organizowanych przez Euforia Festivals. Już dziś tysiące trancemaniaków z różnych zakątków Polski wspólnie rozpocznie sezon festiwalowy, który – tak czujemy – będzie naprawdę satysfakcjonujący, i to nie tylko dla entuzjastów muzyki Trance.

Jedną z najważniejszych informacji dotyczących dzisiejszego wydarzenia jest z pewnością timetable, które znajdziecie już na naszej stronie. Jednak to nie koniec istotnych kwestii, z którymi warto się zapoznać przed wejściem na teren Areny.

jay_cluss

Jak podaje organizator:

Otwarcie bram o godzinie 18.30.
Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Na teren imprezy nie można wnosić kamer gopro, kamer i aparatów profesjonalnych i półprofesjonalnych, a także perfum o pojemnościach powyżej 100ml oraz własnego jedzenia i napojów.
Nie ma obostrzeń co do selfie sticków oraz powerbanków.

ultra

BILETY

Cena biletów w kasie to 130 zł.
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie biletów zakupionych przez internet, prosimy kontaktować się z dystrybutorem u którego zakupiliście bilety.
Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Bilety elektroniczne będą honorowane tylko w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE.

silesia beats

Wejście będzie podzielone na dwie strefy: bilety standard i bilety VIP.
Osoby z list konkursowych oraz akredytowane odbierają bilety w kasie.
Osoby z biletami VIP mają swoją osobną szatnię na strefie, toaletę oraz wydzieloną strefę na trybunach.

PLAN ARENY

Na trybuny można dostać się jedynie z poziomu +1 (przez ruchome schody).
Wstęp na płytę (parkiet) jedynie z poziomu 0 – hol główny. Z trybun nie można przedostać się na płytę.

Nie ma możliwości wstępu na płytę z jedzeniem i napojami, wyjątkiem jest woda. Podyktowane jest to specyfiką podłoża, niecka hali posiada stosowne homologacje, które mogłyby zostać naruszone przez kontakt z innymi płynami.

W przeciwieństwie do lat poprzednich, trybuna vis a vis sceny będzie wyłączona z użytku. Jest to podyktowane troską o Wasze zdrowie, ponieważ ze względu na ilość oraz moc laserów nie chcemy ograniczać im pola działania, a Waszych oczu narażać na poważne kontuzje.

ultra

jay_cluss

WODA

Na płycie przy Foh (reżyserka) będzie znajdował się punkt, w którym będziecie mogli zakupić wodę.
Na poziomie +1 czynna będzie trybuna, na której będzie można zasiąść z innymi napojami (również piwo).

silesia beats

PAPIEROSY

W hali obowiązuje zakaz palenia. Zostaliśmy poinformowani przez zarząd hali, iż specjalna grupa ochrony zostanie oddelegowana do wyłapywania osób palących w obiekcie.  Każda osoba złapana na paleniu na terenie hali zostanie wyproszona z terenu imprezy.

Papierosy będzie można nabyć na stoisku z gadżetami. Palenie tytoniu dozwolone jest wyłącznie w palarni. Dla rozładowania kolejek przy stacjonarnych toaletach, w palarni będą znajdowały się  przenośne toalety męskie oraz  damskie.

SZATNIA / GADŻETY / TOALETY

jay_cluss

Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię. Szatnia będzie również dostępna na poziomie +1, gdzie możecie dostać się ruchomymi schodami.
Szatnia płatna: 5 zł każda sztuka garderoby,plecak,torebka, za zgubiony żeton pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.
Stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby, wianki, gadżety LED będzie znajdowało się na poziomie 0.
TOALETY ZNAJDUJĄ SIĘ NA POZIOMIE +1, prosimy zwracać uwagę na oznaczenia.  Toalety na terenie imprezy są bezpłatne.

STREFA GASTRONOMICZNA

Strefa gastronomiczna będzie znajdowała się na poziomie 0 oraz +1. Dostępne będą zimne i ciepłe napoje, piwo, zapiekanki, kubełek gyros , zupa, hamburger i oczywiście nasze słynne kiełbatrony – kiełbasa polska z grilla!

MINI VIP

Podobnie jak w przypadku Back & Forth, w hali będzie wydzielona strefa mini vip. Dostęp do strefy mini vip kosztuje 50 zł i jest w pełni do wykorzystania w barze. Przy zakupie przepustki mini vip otrzymujecie opaskę oraz żetony, które wymieniacie na drinki oraz napoje. Po wykorzystaniu żetonów, można dokupić dowolną ilość w kasie mini vip, która będzie znajdowała się w holu. Ilość przepustek mini vip jest ściśle ograniczona i można je zakupić WYŁĄCZNIE na terenie imprezy. Ze strefy mini vip można dowolnie wychodzić i wracać bez konieczności zakupu kolejnej przepustki.
Strefa mini vip będzie znajdowała się po lewej stronie sceny (lewa ręka dja).

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

PARKING

Przed halą znajduje się spory parking na poziomie 0 oraz parking podziemny.

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?