Znamy timetable Tranceformations 2019. Ponad 12 godzin wyjątkowej imprezy!

Zabawa zakończy się po szóstej rano. Lineup jest wypełniony do cna mocnymi Trance’owymi nazwiskami, których muzyka zawładnie w tą sobotę toruńską Areną.

kalendarz

Już w najbliższą sobotę czwarta edycja Tranceformations. Seria po raz pierwszy odbędzie się w nowej lokalizacji, którą jest toruńska Arena. Miejscówka ta przysporzyła już organizatorom nieco problemów, przez które organizator musiał zrezygnować z Classic Stage. Na szczęście artyści, którzy mieli tam wystąpić, zaprezentują się na Mainstage.

Miasto Kopernika już kolejny raz gości imprezę organizowaną przez Euforia Festivals. Po udanych eventach z serii Back and Forth, przyszedł czas na czwartą odsłonę Tranceformations. Swoją selekcję przed wygłodniałymi dobrego grania zaprezentują między innymi RAM, Neelix oraz 4 Strings we wspólnym secie z Carlo Resoort’em.

emuze.me

Impreza zacznie się już o godzinie 18:00, a ostatnie dźwięki wydobędą się z głośników o 6:15, co daje nam ponad 12 godzin muzycznej uczty. Poniżej prezentujemy całe timetable, które – należy to przyznać – jest naprawdę okazałe:

Otwarcie sezonu festiwalowego w Polsce zapowiada się niezwykle ekscytująco. Dwunastogodzinna Trance’owa impreza z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających. Organizatorzy wydarzenia przyzwyczaili już Trance Family do wysokiego poziomu swoich realizacji, dlatego możemy chyba być spokojni co do sukcesu tegorocznej edycji Tranceformations..

ultra

Przypominamy przy okazji, że bilety wciąż są do kupienia na stronie euforia.wlotki.pl w jednej z trzech konfiguracji – czteropak, zwykły i VIP. Polecamy!

https://www.youtube.com/watch?v=4MR6UAAQ5JA

fot. Gromysz

emuze.me

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?