Tranceformations po raz pierwszy od 5 lat z dwiema scenami! Znamy lineup jednej z nich

Oprócz sceny głównej, we wrocławskiej Hali Stulecia powstanie także Techno Stage. Tym samym Tranceformations powraca do formuły dwuscenowej.

kalendarz

Po pandemicznych zawirowaniach, na początek roku eventowego w naszym kraju powraca Tranceformations. Ciesząca się niemałą renomą impreza agencji Euforia Festivals po raz kolejny będzie mieć swoje miejsce we wrocławskiej Hali Stulecia. Tegoroczna edycja miała pierwotnie odbyć się w roku ubiegłym, ale została przełożona na 4 lutego 2023 z powodu pandemicznych obostrzeń. Teraz już raczej nic nie powinno przeszkodzić włodarzom w przyjęciu wielu tysięcy fanów trance’u (choć nie tylko, o czym więcej w dalszej części tekstu).

Oto pełny skład głównej sceny

Na początku listopada poznaliśmy pierwsze nazwiska z lineup’u Tranceformations 2023. Skład artystów otworzyli Markus Schulz, Xijaro & Pitch oraz Whiteno1se. W ostatni weekend z kolei dołączyły do nich kolejne postaci, które wystąpią na scenie głównej. Po raz drugi już w naszym kraju pojawi się Daxson, który porwał publikę podczas niedawnego Transmission Poland. Po raz pierwszy z kolei w Polsce pojawi się projekt A.D.D.A, za który odpowiadają Artento Divini i Davey Asprey. Za mocne uderzenie podczas imprezy będzie odpowiadać Shugz, zaś polską reprezentację stanowić będą DJ Alex i OnTune. Nie można także zapomnieć o ekskluzywnym rezydencie Tranceformations, którym niezmiennie jest Jordan Suckley.

emuze.me

Tradycyjnie już nieodkryta została jeszcze jedna karta. O tym, kto wystąpi jako The Mystery Of Tranceformations, dowiemy się w momencie, kiedy rozpocznie się jego występ.

Tranceformations 2023 – lineup sceny głównej

Artento Divini & Davey Asprey pres. A.D.D.A
Daxson
Jordan Suckley
Markus Schulz pres. Down The Rabbit Hole
Shugz
Whiteno1se
Xijaro & Pitch
DJ Alex
OnTune

ultra

Powraca druga scena

Na tym się jednak informacje lineup’owe nie kończą. Organizatorzy Tranceformations postanowili bowiem powrócić do realizowanego do 2018 roku pomysłu uruchomienia dwóch scen. Podczas, gdy na scenie głównej rządzić będzie trance, na położonej pod głównym parkietem Techno Stage rządzić będą undergroundowe brzmienia. Pierwszych artystów poznamy już we wtorek (15 listopada) o 20:00. Kto wie, być może będzie to duet DUSS, który już kilka dni temu dodał wydarzenie Tranceformations do swojego facebook’owego profilu.

Bilety schodzą ekspresowo

Po sukcesie Transmission Poland, imprezy Euforia Festivals mogą zyskać na zainteresowaniu. Tą teorię potwierdza zresztą tempo sprzedawania się wejściówek na Tranceformations. Pierwsza pula biletów rozeszła się wszak w aż 7 minut, zaś druga pula była czysta po kolejnych 23 minutach. Obecnie w sprzedaży są wejściówki z trzeciej puli w cenie 209 zł. Dostępne są także bilety VIP, kosztujące 650 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?