Tranceformations powraca w 2023 roku! Znamy pierwsze szczegóły lineup’u

4 lutego 2023 roku powraca Tranceformations. Znamy już pierwsze nazwiska z lineup’u imprezy, która odbędzie się we Wrocławiu.

sunrise

Ledwo co polscy fani muzyki trance odetchnęli po pierwszej polskiej edycji Transmission, a na horyzoncie już teraz mają kolejne duże wydarzenia. Już na początku 2023 roku w polskich klubach zagrają Paul van Dyk i Aly & Fila. To jednak nie koniec – agencja Euforia Festivals ogłasza pierwsze gwiazdy Tranceformations 2023.

Powrót Markus’a Schulz’a

O tym, kiedy odbędzie się przyszłoroczna edycja Tranceformations, wiemy już od stycznia. To właśnie wtedy organizatorzy poinformowali o przeniesieniu tegorocznej edycji na 2023 rok. Ta odbędzie się 4 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia. Zanim ruszy oficjalna sprzedaż biletów poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na Tranceformations.

Jako pierwszy ogłoszony został Markus Schulz, który zaprezentuje niecodziennego seta w klimatach bliskich techno, pod nazwą „Down The Rabbit Hole”. Będzie to powrót Niemca na Tranceformations, gdyż wystąpił on na evencie marki Euforia Festivals już w 2016 roku.

kalendarz

Jako drudzy do lineupu dołączyli Xander van Dommelen i Anthony Reyers, którzy na scenie występują jako XiJaro & Pitch.

kalendarz

W lineupie znalazło się również miejsce dla izraelskiego DJa i producenta muzyki trance WHITENO1SE, który podobnie jak duet XiJaro & Pitch był zabookowany na edycję w 2022 roku. Jak widać, udało się przenieść te bookingi na 2023.

Co z biletami?

Na chwilę obecną nie ruszyła jeszcze sprzedaż biletów na event. Wejściówki mają jedynie Ci, którzy nie zwrócili biletów za wcześniej odwołane edycje i nie wykorzystali ich na innych eventy spod szyldu Euforia Festivals. Pozostałe osoby muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość – sprzedaż wejściówek ma bowiem ruszyć już wkrótce.

sunrise

foto: Gromysz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?