Tranceformations powraca do Wrocławia! Hala Stulecia znów ugości tysiące trancemaniaków

Po roku przerwy Tranceformations wraca do Hali Stulecia. 8 lutego 2020 roku Wrocław znów wypełni się fanami muzyki trance.

PDC

Od kilku lat sezon festiwalowy w naszym kraju rozpoczyna Euforia Festivals. Impreza pod nazwą Tranceformations z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów muzyki trance. W tym roku festiwal z powodu remontu wrocławskiej Hali Stulecia odbył się w innej lokalizacji, którą była toruńska Arena, znana już z Back & Forth – jesiennego punktu portfolio Euforii.

Dziś już wiemy, że toruńska hala – mimo ostatecznego sukcesu eventu – nie do końca się sprawdziła, gdyż musiano zrezygnować z Classic Stage. Z tego tytułu też dobrą wiadomością dla fanów imprezy jest planowany na przyszłoroczną edycję powrót do miejsca, w którym odbywała się ona od pierwszej edycji.

emuze.me

Osoby, które chociaż raz bawiły się na którejś z poprzednich edycji wydarzenia niejednokrotnie podkreślały, że klimat towarzyszący imprezie w Hali Stulecia jest nie do podrobienia. Piąta już edycja Tranceformations – jak wcześniej wspomnieliśmy – tradycyjnie otwiera festiwalowy rok w Polsce. Tym razem start ten będzie wczesny, bo wrocławski event odbędzie się już 8 lutego 2020 roku. Na chwilę obecną nie znamy jednak żadnych szczegółów odnośnie lineupu. Pierwszych wieści możemy się zapewne spodziewać po toruńskim Back and Forth, które już w przedostatni weekend listopada.

Organizatorzy wyciągają wnioski z poprzednich edycji i z roku na rok dostajemy coraz lepiej opakowany festiwal, na który przyjeżdżają fani muzyki trance nie tylko z Polski, ale również i z innych zakątków Europy. Wieli powrót na Halę Stulecia na pewno będzie obfitował w warte uwagi atrakcje, o którym oczywiście bęziemy na bieżąco informować.

PDC

foto: Gromysz

emuze.me

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?