Transmission Poland 2022 – Znamy datę i miejsce!

Organizatorzy podali datę i miejsce pierwszego Transmission Poland. Festiwal odbędzie się 29 października na ERGO Arena w Gdańsku.

kalendarz

Przed paroma dniami pisaliśmy o pierwszej polskiej edycji Transmission. Wówczas była to jedyna informacja, jaką mogliśmy się z Wami podzielić. Teraz możemy zdradzić trochę więcej, gdyż przed paronastoma godzinami organizatorzy zdradzili miejsce i datę imprezy!

Transmission – data i miejsce

Transmission Poland odbędzie się 29 października w Gdańsku w ERGO Arenie. Organizatorzy zapewniają “oszałamiające światła i laserową ekstrawagancję”. Efekty specjalne mają pozostawić “mocne wrażenie i ogarnąć wszystkie zmysły”. Na festiwal można się już prerejestrować. Sprzedaż biletów wystartuje 17 sierpnia.

emuze.me

Jesień pod znakiem trance

Warto zaznaczyć, że to pierwsza impreza spod szyldu Transmission, mająca miejsce w Polsce. Festiwal organizowany jest przez agencję Euforia Festivals, która ma ściśle współpracować z United Music – organizatorem trance’owego święta w Czechach. Warto w tym miejscu dodać, że w tym roku impreza nie odbędzie się w swojej rodzimej Pradze. Nie oznacza to jednak, że Polska będzie jedynym krajem, do którego zawita Transmission. 17 września to data, którą w kalendarzu powinni zaznaczyć fani trance’u stacjonujący w Australii, bowiem w tym roku marka pojawi się także w Melbourne.

ultra

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?