Transmission w Polsce już tej jesieni! Oto pierwsze szczegóły imprezy

Już w październiku odbędzie się Transmission Poland 2022. Na debiut tej marki imprez w naszym kraju czekało wielu trancemaniaków.

emuze.me

Nasza część Europy to swoiste zagłębie fanów muzyki trance. To właśnie w Polsce oraz w Czechach odbywają się największe imprezy z muzyką tego typu, biorąc pod uwagę właśnie centralne połacie naszego kontynentu. O tym, że te brzmienia mają wzięcie niech świadczy fakt, iż w naszym kraju już kilkukrotnie odbywały się imprezy pod marką A State Of Trance, zaś od 2019 roku swój europejski dom ma u nas Dreamstate. Czesi także mają niemało do zaproponowania. Perłą w trance’owej czeskiej – nomen omen – koronie jest oczywiście Transmission.

Czołówka sceny i topowa technika sceniczna

Już od 2006 roku agencja United Music, która organizowała także czeską edycję Sensation, realizuje w stolicy tego kraju – Pradze – trance’owe wydarzenia z czołówką sceny i imponującymi efektami scenicznymi. W międzyczasie promotor tej marki odwiedził wiele innych krajów na świecie. Wśród nich są chociażby Australia, Chiny, Niemcy czy Tajlandia.

emuze.me

W tym roku czeskie Transmission nie dojdzie do skutku. W zamian organizatorzy planują dla czeskiej publiki dwa wydarzenia z muzyką hard dance i techno (przeczytacie o nich na naszych łamach już niedługo). Nie znaczy to jednak, że brand ten udał się na sen zimowy – już we wrześniu odbędzie się piąta australijska edycja wydarzenia, na której wystąpią między innymi Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani, Vini Vici oraz Markus Schulz. To już 17 września – na kilka tygodni przed, uwaga, pierwszą polską edycją Transmission!

Transmission Poland już tej jesieni

Na pierwszą wizytę ikonicznego trance’owego brandu w naszym kraju wielu czekało naprawdę długo. W tym roku – a konkretnie w październiku (dokładna data jest jeszcze nieznana) oczekiwanie dobiegnie końca. Za realizację festiwalu odpowiedzialna będzie agencja Euforia Festivals, będąca w ścisłej współpracy z United Music.

emuze.me

Więcej szczegółów mamy poznać jeszcze w tym tygodniu. O wszystkim będziemy Was informować na social mediach Shining Beats.

emuze.me

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?