Transmission Poland po udanej pierwszej edycji powraca! Znamy datę i miejsce imprezy

Do trójmiejskiej ERGO Areny powraca Transmission Poland. Druga edycja tej imprezy odbędzie się pod koniec października.

kalendarz

Przed nami pełen wrażeń sezon plenerowych imprez – ale pomalutku wypełniać się zaczyna kalendarz jesiennych wydarzeń halowych. Do dość szerokiego grona tego typu eventów w ubiegłym roku dołączyła poważna międzynarodowa marka – Transmission. Trance’owe święto jak dotąd odbywało się głównie w czeskiej Pradze i w kilku innych miejscach na świecie, a w 2022 roku zadebiutowało w naszym kraju. Pierwsza edycja Transmission Poland odbyła się pod koniec października w ERGO Arenie. W lineup’ie znaleźli się Darren Porter, Daxson, Indecent Noise, onTune, KEY4050, MaRLo, ProggyBoy, Roger Shah oraz Vini Vici.

Transmission Poland 2023 – znamy datę i miejsce

Samo wydarzenie spotkało się z ciepłym przyjęciem – nie powinno więc dziwić że czeka nas powrót tego istotnego dla fanów trance’u brandu nad Wisłę. Właśnie poznaliśmy datę i miejsce Transmission Poland 2023 – i niespodzianek w tych aspektach nie ma co szukać. Event odbędzie się bowiem 28 października w trójmiejskiej ERGO Arenie.

emuze.me

Więcej informacji wkrótce

Na tą chwilę nie mamy jeszcze żadnych informacji dotyczących lineup’u ani sprzedaży biletów. Na to drugie można za to się zapisać – konkretnie pod tym linkiem. Jeśli tylko poznamy więcej istotnych informacji, to z pewnością będziemy na łamach Shining Beats o nich mówić.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?