Tribbs i VAMERO w trzech remiksach. Radiowy hit “Ghost” zremiksowany m.in. przez Bounce Inc.

“Ghost” to collab na linii VAMERO – Tribbs, który dostał się do polskich radiostacji. Właśnie ukazała się paczka remixów.

silesia beats

Na to wygląda, że slap house’owe brzmienie ani myśli uciec z playlist rozgłośni radiowych. Nie dziwi to specjalnie – wszak sound ten przedarł się ze stricte klubowych tracków także do tych popowych. Nasi producenci także mają w to nielichy wkład. Jednym z pierwszych dużych slapowych hitów w naszych radiostacjach wysmażył polsko-rosyjski (a rezydujący w Niemczech) duet VAMERO. Panowie wraz z innym duetem – VINAI – wydali w 2020 roku nakładem Spinnin’ Records track zatytułowany “Rise Up“, który to okazał się niemałym hitem w Europie. Swoją cegiełkę do popularyzacji takich brzmień w mainstreamie dołożył także Tribbs – głównie wydając nowe wersje polskich klasyków, takich jak “Bal wszystkich świętych” Budki Suflera czy ostatnio “Zatańczysz ze mną” Krzysztofa Krawczyka.

Dwa slapowe aliasy z dużym hitem

Obydwa aliasy połączyły jakiś czas temu siły, wydając wspólny numer pod tytułem “Ghost”. Nie jest to kawałek polskojęzyczny, ani też nie jest to cover – ale i tak kawałek ten jest jednym z chętniej granych w ostatnim czasie numerów w polskich stacjach radiowych. Obecnie znajdziemy go na 11. pozycji rankingu Airplay. W międzyczasie zadział się jeszcze jeden, nielichy sukces – “Ghost” wylądowało bowiem na pierwszej pozycji w POPliście radia RMF FM.

jay_cluss

Numer ten – jak nietrudno się zorientować – jest więc zorientowany na stacje radiowe. A co z klubami? Na to też znalazł się sposób, a to za sprawą wydanej właśnie paczki remiksów.

ultra

Trzy różne remixy

EPkę otwiera wybitnie klubowa wersja będąca efektem polsko-słowackiej kolaboracji. Za tym remiksem stoją bowiem Bounce Inc. oraz Mairee. Następny w kolejce jest iście festiwalowy remix. Za future rave’ową odsłoną “Ghost” stoją polski producent DØFF oraz powiązany z Dustyvibez alias LOOZE. Paczka zamykana jest przez fińskiego producenta o ksywie DeejaVu. Jego wersja mocno koresponduje z oryginałem, choć nie do końca. Mamy wszak do czynienia z nieco innym spojrzeniem na slap house’owy sound.

Wszystkie trzy wersje znajdziecie poniżej.

silesia beats

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?