Słońce, plaża i EDM. Aftermovie Ultra Music Festival 2019 już jest! [VIDEO]

Pierwsza (i ostatnia) edycja Ultra Music Festival na Virginia Key okiem kamery – piętnastominutowy materiał przypomina emocje ostatniego weekendu marca.

kalendarz

Jak co roku, kilka miesięcy po Ultra Music Festival, mamy przyjemność przypomnieć sobie wydarzenia z końcówki marca dzięki spektakularnemu aftermovie. W ubiegłym roku bardzo ważnym punktem programu był wielki powrót trio Swedish House Mafia, natomiast tegoroczna edycja była wyjątkowa z racji zmiany miejsca festiwalu, kuktowe Bayfront Park zostało zastąpiony przez Virginia Key.

Ta wyjątkowość odciska spore piętno na aftermovie z Ultra Music Festival 2019. Film trwa prawie 15 minut i możemy usłyszeć w nim utwory między innymi od takich producentów, jak Fedde Le Grand, Joyryde, czy David Guettta. W naszej bardzo pozytywnej opinii na temat corocznej pracy, którą w tworzenie materiałów wkłada Final Kid, nie ma grama przesady – i to potwierdza się także tym razem. Poniżej możecie się o tym przekonać, włączając tegoroczne aftermovie Ultra.

kalendarz

Ultra Music Festival w 2020 roku powraca do starego domu, czyli Bayfront Park. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 20-22 21 marca, zaś od jutra rusza sprzedaż biletów. Już teraz życzymy dobrej zabawy!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?