Ultra Music Festival 2019 – Dzień 2 – Rozpiska transmisji na żywo!

Czy występ Twojego ulubionego artysty na Ultra Music Festival 2019 będzie transmitowany na żywo? Już teraz sprawdź rozkład jazdy na sobotę!

kontakt

Za nami pierwsza część trzydniowego maratonu z Ultra Music Festival 2019! Liczne transmisje na żywo zapewniły nam sporo emocji – przykładowo przy setach Fedde le Granda, Tiesto i Marshmello mogliśmy czuć lekką dumę dzięki zagraniu przez tych DJów polskich produkcji; natomiast przy “występie” Colonela Sandersa mogliśmy poczuć dosyć sporą nutkę zażenowania. Byli też tacy, którzy docenili bardzo specyficzną artystkę o pseudonimie SOPHIE, której występ można było oglądać przez paręnaście minut w ramach UMF TV.

Skupmy się jednak na tym, co przed nami, bo już za kilka godzin startuje drugi dzień imprezy! Miejmy nadzieję, że Ultranauts – mimo problemów z dotarciem do swoich kwater po pierwszym dniu – będą z dzisiejszych występów zadowoleni. A jest w kim na dobre sety nadzieje pokładać – na głównej scenie pojawi się między innymi Martin Garrix, na scenie Megastructure Carl Cox zagra z niespodziewanym gościem, natomiast na Live Arena będzie mieć swoją premierę “Cube 3.0” – nowa multimedialna scena, na której wystąpi Deadmau5.

Najważniejsze dla nas wszystkich pytanie – tak samo, jak wczoraj – dotyczy jednak tego, które występy będą emitowane w ramach livestreamów video i audio. Na to pytanie odpowiedź znajdziecie poniżej!

SiriusXM
21:05 Jonas Blue
22:05 Cash Cash
00:20 K?d
00:45 Tchami
(zmiana czasu na letni)
03:15 Elephante
04:55 Zedd
06:00 Armin van Buuren

UMF TV
22:00 Opening Show
22:05 Mykris
22:20 Cash Cash
23:00 Danny Tenaglia
23:10 NGHTMRE + Slander pres. Gud Vibrations
00:10 G Jones
00:30 Hot Since 82
00:45 Tchami
01:50 Gigantic Nghtmre
(zmiana czasu na letni)
03:05 The Martinez Brothers
03:20 Armin van Buuren
04:50 Jamie Jones b2b Joseph Capriati
05:00 Illenium
05:55 Zedd
06:30 Martin Garrix
08:00 Deadmau5

UMF TV – Resistance
22:00 TBA
23:30 Hot Since 82
01:00 The Martinez Brothers
(zmiana czasu na letni)
04:00 Jamie Jones b2b Joseph Capriati
06:00 Carl Cox b2b TBA

Total
20
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?