Ultra Music Festival 2019 – Dzień 3 – Rozpiska transmisji na żywo!

Czy występ Twojego ulubionego artysty na Ultra Music Festival 2019 będzie transmitowany na żywo? Już teraz sprawdź rozkład jazdy na niedzielę!

2sher

Czas na wielki finał! Przed nami ostatni już dzień tegorocznej edycji Ultra Music Festival i nie będziemy ukrywać – będzie nam tych wszystkich emocji brakować. Przynajmniej do następnej edycji.

W każdym razie dziś czeka nas jeszcze więcej występów do wyboru, niż w poprzednich dniach – dołącza bowiem kolejna transmisja, tym razem ze sceny A State Of Trance. Więcej szczegółów dotyczących tego, gdzie słuchać i oglądać Ultra Music Festival znajdziecie tutaj.

Dzisiejsza noc będzie – tak, jak poprzednie – obfitować w sporą dawkę gwiazd największego formatu – zobaczymy bowiem takie gwiazdy, jak The Chainsmokers czy Afrojack. Oprócz tego wiele więcej, ale o tym wszystko znajdziecie poniżej.

Przypominamy – livestreamy kończą się o… 8:00 rano w poniedziałek!

A State Of Trance
20:00 Fatum
21:15 Ruben de Ronde
22:30 Cosmic Gate
00:00 Markus Schulz
01:30 Vini Vici
02:30 Vini Vici b2b Infected Mushroom
03:00 Jeffrey Sutorius
04:30  Armin van Buuren

SiriusXM
22:00 Infuze
23:00 Junior Sanchez
23:10 Lost Kings
00:15 Sunnery James & Ryan Marciano
01:30 Oliver Heldens
04:45 David Guetta
06:00 Zeds Dead
06:30 The Chainsmokers

UMF TV
23:00 Opening Show
23:05 Charlotte de Witte
23:20 Cosmic Gate
23:40 Lost Kings
00:00 Marcus Schulz
00:20 Sunnery James & Ryan Marciano
01:30 Vini Vici
02:00 Oliver Heldens
02:40 Carl Cox
02:50 Jeffrey Sutorius (ex-Dash Berlin)
03:20 Afrojack
04:40 David Guetta
06:00 Armin van Buuren
06:30 The Chainsmokers

UMF TV – Resistance
23:00 Charlotte de Witte
00:30 Tale of Us
02:30 Carl Cox
04:30 Maceo Plex
06:00 Adam Beyer

2sher

Total
47
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?