Ultra Music Festival 2019 – Cztery sposoby na śledzenie transmisji na żywo!

Oczy całego świata EDM zwrócą się w ten weekend w stronę Miami. Gdzie można oglądać i słuchać relacji z Ultra Music Festival 2019?

2sher

Na ten weekend czeka się przez cały rok – już dziś startuje Ultra Music Festival! Pierwsza edycja w zupełnie nowym miejscu po prostu wymaga dogłębnego śledzenia – wszak będzie działo się naprawdę sporo. Powodów ku temu jest kilka – znakomity lineup, niespodzianki przygotowane przez organizatorów, a także fakt, iż sama impreza będzie trwała aż o dwie godziny dłużej każdego dnia!

Osoby rokrocznie śledzące livestreamy z Miami zauważą jednak, że pod jednym względem zmian wiele nie ma – mianowicie chodzi tu o sposoby przeżywania tego wyjątkowego weekendu przez osoby, którym być w Miami nie jest dane. Podobnie, jak w ubiegłych latach, będziemy mogli śledzić wydarzenia zza wielkiej wody za pośrednictwem livestreamów. Wobec tego – gdzie oglądać i słuchać Ultra Music Festival 2019?

emuze.me

———-

Oficjalne transmisje będą odbywały się na stronie ultramusicfestival.com, a także na portalach YouTube i Facebook w następujących godzinach:

ultra

  • piątek, 29 marca od 22:00 do 7:00
  • sobota, 30 marcaod 22:00 do 8:00 (po zmianie czasu)
  • niedziela, 31 marca od 23:00 do 8:00

Przekaz będzie realizowany na dwóch kanałach UMF TV (DZIEŃ 1 | DZIEŃ 2 | DZIEŃ 3) i Resistance (DZIEŃ 1 | DZIEŃ 2 | DZIEŃ 3).

To będzie gratka dla tych, którym wystarczy wyłącznie audio. Na kanale BPM (Channel 51) tradycyjnie pojawi się transmisja na żywo z Miami. Warto rzucać uchem raz na czas także tutaj, bo często można usłyszeć rzeczy, których na streamie video nie uświadczymy.

Niestety, mamy złą wiadomość – rozgłośnia jest dostępna wyłącznie dla osób znajdujących się w Stanach Zjednoczonych.
.

.
.
.
.
.
.
.
No dobra, żartowaliśmy – od czego jest VPN? Osobiście polecamy darmową wtyczkę o nazwie HOLA, którą znajdziecie tutaj. To pierwszy punkt naszego krótkiego tutorialu, który znajdziecie pod tym linkiem. Dowiecie się w nim, jak założyć darmowe konto na SiriusXM.

Ta opcja zainteresuje fanów muzyki Trance. Tradycyjnie w niedzielę – a więc trzeciego dnia festiwalu – jedną ze scen przejmie Armin van Buuren oraz jego goście. Niestety zabraknie Erica Prydza, ale jesteśmy przekonani, że zastępstwo zadowoli każdego. Niestety – na oddzielny stream video ze sceny A State Of Trance nie ma co liczyć – pozostaje więc mieć nadzieję, że oficjalny przekaz UMF TV będzie zaglądał tam często. Dobra wiadomość jest jednak taka, że transmisja w formie audio obejmie występy wszystkich artystów – rozpiskę znajdziecie tutaj!

kalendarz

Kultowa niemiecka stacja radiowa także będzie transmitować Ultra Music Festival w następujących godzinach:

  • piątek, 29 marca od 21:00 do 5:00
  • sobota, 30 marca od 21:00 do 6:00 (po zmianie czasu)
  • niedziela, 31 marca od 20:00 do 5:00

———-

Jeśli przegapicie coś wartego uwagi – a zważywszy na natłok wrażeń, który czeka nas w ciągu najbliżśzych dni, jest to prawdopodobne – to nie martwcie się, bo postanowiliśmy agregować wszystkie znalezione w sieci i mające odpowiednią jakość nagrania z festiwalu. Linki do naszej bazy znajdziecie tutaj:

DZIEŃ 1
DZIEŃ 2
DZIEŃ 3 (wkrótce update!)

emuze.me

ultra

Stworzymy dla Was także specjalną playlistę na portalu YouTube, gdzie znajdziecie wszystkie oficjalnie udostępnione (czy to przez artystów, czy to przez UMF TV) sety. Zaglądajcie na naszą stronę i na Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkim tym, co będzie się działo w ramach Ultra Music Festival 2019.

emuze.me

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?