Ultra Music Festival 2019 – Cztery sposoby na śledzenie transmisji na żywo!

Oczy całego świata EDM zwrócą się w ten weekend w stronę Miami. Gdzie można oglądać i słuchać relacji z Ultra Music Festival 2019?

sunrise

Na ten weekend czeka się przez cały rok – już dziś startuje Ultra Music Festival! Pierwsza edycja w zupełnie nowym miejscu po prostu wymaga dogłębnego śledzenia – wszak będzie działo się naprawdę sporo. Powodów ku temu jest kilka – znakomity lineup, niespodzianki przygotowane przez organizatorów, a także fakt, iż sama impreza będzie trwała aż o dwie godziny dłużej każdego dnia!

Osoby rokrocznie śledzące livestreamy z Miami zauważą jednak, że pod jednym względem zmian wiele nie ma – mianowicie chodzi tu o sposoby przeżywania tego wyjątkowego weekendu przez osoby, którym być w Miami nie jest dane. Podobnie, jak w ubiegłych latach, będziemy mogli śledzić wydarzenia zza wielkiej wody za pośrednictwem livestreamów. Wobec tego – gdzie oglądać i słuchać Ultra Music Festival 2019?

kalendarz

———-

ultra

Oficjalne transmisje będą odbywały się na stronie ultramusicfestival.com, a także na portalach YouTube i Facebook w następujących godzinach:

  • piątek, 29 marca od 22:00 do 7:00
  • sobota, 30 marcaod 22:00 do 8:00 (po zmianie czasu)
  • niedziela, 31 marca od 23:00 do 8:00

Przekaz będzie realizowany na dwóch kanałach UMF TV (DZIEŃ 1 | DZIEŃ 2 | DZIEŃ 3) i Resistance (DZIEŃ 1 | DZIEŃ 2 | DZIEŃ 3).

sunrise

To będzie gratka dla tych, którym wystarczy wyłącznie audio. Na kanale BPM (Channel 51) tradycyjnie pojawi się transmisja na żywo z Miami. Warto rzucać uchem raz na czas także tutaj, bo często można usłyszeć rzeczy, których na streamie video nie uświadczymy.

Niestety, mamy złą wiadomość – rozgłośnia jest dostępna wyłącznie dla osób znajdujących się w Stanach Zjednoczonych.
.

.
.
.
.
.
.
.
No dobra, żartowaliśmy – od czego jest VPN? Osobiście polecamy darmową wtyczkę o nazwie HOLA, którą znajdziecie tutaj. To pierwszy punkt naszego krótkiego tutorialu, który znajdziecie pod tym linkiem. Dowiecie się w nim, jak założyć darmowe konto na SiriusXM.

Ta opcja zainteresuje fanów muzyki Trance. Tradycyjnie w niedzielę – a więc trzeciego dnia festiwalu – jedną ze scen przejmie Armin van Buuren oraz jego goście. Niestety zabraknie Erica Prydza, ale jesteśmy przekonani, że zastępstwo zadowoli każdego. Niestety – na oddzielny stream video ze sceny A State Of Trance nie ma co liczyć – pozostaje więc mieć nadzieję, że oficjalny przekaz UMF TV będzie zaglądał tam często. Dobra wiadomość jest jednak taka, że transmisja w formie audio obejmie występy wszystkich artystów – rozpiskę znajdziecie tutaj!

Kultowa niemiecka stacja radiowa także będzie transmitować Ultra Music Festival w następujących godzinach:

ultra

kalendarz

  • piątek, 29 marca od 21:00 do 5:00
  • sobota, 30 marca od 21:00 do 6:00 (po zmianie czasu)
  • niedziela, 31 marca od 20:00 do 5:00

———-

Jeśli przegapicie coś wartego uwagi – a zważywszy na natłok wrażeń, który czeka nas w ciągu najbliżśzych dni, jest to prawdopodobne – to nie martwcie się, bo postanowiliśmy agregować wszystkie znalezione w sieci i mające odpowiednią jakość nagrania z festiwalu. Linki do naszej bazy znajdziecie tutaj:

sunrise

DZIEŃ 1
DZIEŃ 2
DZIEŃ 3 (wkrótce update!)

Stworzymy dla Was także specjalną playlistę na portalu YouTube, gdzie znajdziecie wszystkie oficjalnie udostępnione (czy to przez artystów, czy to przez UMF TV) sety. Zaglądajcie na naszą stronę i na Facebook’a, aby być na bieżąco ze wszystkim tym, co będzie się działo w ramach Ultra Music Festival 2019.

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?