Ultra Music Festival 2020 – Pełny skład lineup’u!

Poznaliśmy ostatnie gwiazdy, które dołączyły do lineup’u Ultra Music Festival 2020. Zapowiada się naprawdę ekscytująca końcówka marca.

sunrise

Powoli zaczynamy odliczać dni do tegorocznej edycji Ultra Music Festival. Jako, że jest to od lat pierwszy tak ważny event w międzynarodowym kalendarzu festiwalowym, to artyści podczas swoich występów często prezentują całkiem nowe utwory, które w kolejnych miesiącach ujrzą światło dzienne. W tym roku – tak, jak w poprzednich – skład artystów jest naprawdę obiecujący, i to mimo pierwszej od kilkunastu lat absencji Tiesto. Dziś do ogłoszonych we wcześniejszych fazach ponad 100 artystów dołączyło kilkunastu kolejnych, którzy domykają lineup imprezy. Organizatorzy imprezy dołączyli również podział na sceny i dni.

Kilkanaście nazwisk dopina lineup

Ostatnia faza, jak to zwykle, pełni funkcję dopełniającej lineup – nie należało się więc spodziewać headlinerów. Wśród ogłoszonych dziś nazwisk są między innymi Jack Back, Baauer, Coone, TOKiMONSTA czy też Tommie Sunshine. Warto wspomnieć, że cztery aliasy w rozpisce scen Ultra Music Festival nie zostało odsłoniętych – przed nami więc jeszcze parę niespodzianek.

kalendarz

Na jakie występy warto zwrócić uwagę?

Interesująco zapowiada się Live Stage, na której swoje występy na żywo zaprezentują między innymi Madeon, Flume, Gesaffelstein, Boys Noize czy też Zedd ze swoim show The Orbit. Równie ciekawie prezentuje się sobota na głównej scenie UMF, gdzie wystąpią Fisher, Eric Prydz, Afrojack, Martin Garrix, a także DJ Snake, który swoim występem zakończy dzień drugi festiwalu.

kalendarz

W Polsce mamy dużo fanów muzyki Trance, których z pewnością zainteresuje drugi dzień imprezy i scena Worldwide, którą przejmie Armin Van Buuren ze swoim A State of Trance. Ilość scen i artystów jest tak wielka, że z pewnością każdy, kto wybiera się do Miami, znajdzie coś dla siebie.

Czekamy na wieści o livestreamie

Na ten moment brak informacji o transmisji na żywo z Bayfront Park. Niemniej nic nie wskazuje na to, jakoby miało jej w tym roku zabraknąć. Czekamy na szczegóły – wszak coroczny rytuał oglądania Ultra Music Festival wypełniony być musi!

sunrise

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?