Tiësto nie zagra na Ultra Music Festival – pierwszy raz od niemal 15 lat!

Na Instagramie artysty jeden z fanów zapytał o to, czy zamieszczony w poście remix pojawi się podczas występu Tijsa na UMF 2020. Odpowiedź była zaskakująca.

sunrise

Do jednego z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej, który otwiera festiwalowy sezon został troszkę ponad miesiąc. Ultra Music Festival w 2020 roku wraca do swojej najbardziej znanej lokalizacji, czyli Bayfront Park. Dotychczas poznaliśmy już lwią część lineupu, w którym brakuje Tiësto. To nie jest przypadek – bowiem, jak możemy przeczytać na Instagramie, legendy EDMu zabraknie w tym roku w Miami.

Ultra bez Tiesto?

Pod jednym z ostatnich postów Holendra, gdzie Tiesto wrzucił wideo z testowanego jeszcze remixu dla amerykańskiej piosenkarki Halsey, jeden z fanów bezpośrednio poprosił o zagranie go podczas Ultra. Użytkownik o nicku sullyboyz44 nie spodziewał się pewnie tak bezpośredniej odpowiedzi od samego zainteresowanego.

kalendarz

Fan: Tiesto, zagraj to na Ultra
Tiesto: Zagrałbym, ale nie wystąpię na Ultra w tym roku

Tijs w UMFowy weekend będzie w USA

Brak Tiesto na Ultra to nie lada niespodzianka – tym bardziej, że Holender występował w Miami nieprzerwanie od 2007 roku. Co ciekawe – będzie to dopiero trzecia nieobecność producenta na Ultra Music Festival… w XXI wieku. Dotychczas twórca “Adagio For Strings” nie widniał w lineupie imprez z lat: 2001 i 2006.

kalendarz

Instagramowe rewelacje uwiarygadnia jeszcze fakt, że w tym samym czasie Holender zagra na odbywającym się w ten sam weekend po drugiej stronie USA Beyond Wonderland. Co prawda artysta występuje tam w piątek, lecz dzień później ma już zaplanowany występ w Las Vegas.

Już wkrótce pełny lineup Ultra

Choć nie znamy jeszcze wszystkich nazwisk Ultra Music Festival 2020, to możemy być już pewni – na opublikowanej już wkrótce pełnej liście nazwisk zabraknie Tijsa. Czysto teoretycznie mógłby jeszcze zagrać ostatniego dnia festiwalu, lecz jest to mało realne. Wszak zazwyczaj w trzeciej fazie ogłaszani są już mniej popularni artyści, w związku z tym nie spodziewamy się aż takiej niespodzianki ze strony organizatorów.

sunrise

Swoją drogą – kto wie, może Tijs pojawi się na europejskiej edycji Ultra Music Festival. Dotychczas poznaliśmy pierwszą fazę lineupu Ultra Europe 2020 – i tak się składa, że możecie wybrać się na ten event w całkiem godnej cenie. Jak co roku, Ultra Party Camp organizuje wyjazd do Chorwacji, zawierający udział w festiwalu – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem. Co ważne – używając przy zamówieniu kodu SHININGBEATS otrzymacie 50 zł zniżki. Warto!

foto: Rukes

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?