YourEDM: Ultra Music Festival dogadało się z władzami Miami. Impreza wraca do Bayfront Park

Jak podaje jeden z najważniejszych portali EDM świata, podpisana została długo wyczekiwana umowa między Ultra Music Festival a władzami Miami.

kalendarz

W ostatnich latach organizatorzy Ultra Music Festival mają niemałego pecha. Jedna kwestia to edycje Worldwide, które spotykały się w ubiegłym roku z wieloma komplikacjami (jako przykład podajemy chociażby to, co działo się na Ultra Europe). Jednak najwięcej działo się wokół organizowanej w Miami edycji głównej.

Walka o Bayfront Park

Już od kilku lat organizatorzy muszą zmagać się ze sprzeciwem mieszkańców centrum Miami, narzekających na obecność festiwalu muzycznego w ich okolicy. Nie ułatwia to negocjacji z władzami miasta, które w 2018 roku skończyły się fiaskiem – ubiegłoroczne Ultra odbyło się na wyspie Virginia Key. Nie obyło się wtedy bez sporych problemów natury komunikacyjnej. Ten aspekt z pewnością był jednym z istotniejszych podczas podjęcia przez Ultra Enterprises decyzji o dobrowolnym opuszczeniu wyspy.

kalendarz

Wielu fanów kultowego miejsca z pewnością byli zadowoleni z wieści sprzed kilku miesięcy – otóż Ultra Music Festival ogłosiło powrót do Bayfront Park. Jak się później okazało, radość była przedwczesna. Przez długi czas włodarze eventu nie mogli dojść do porozumienia z radnymi miejskimi. Oliwy do ognia dolał do tego pozew, który przeciwko miastu Miami złożyli mieszkańcy śródmieścia.

ultra

Telenowela dobiega końca

Całkiem zrozumiała niepewność wśród Ultranauts może teraz być rozpatrywana już w czasie przeszłym. Jak podaje portal YourEDM, między władzami Miami a Ultra Enterprises doszło do porozumienia. Dzięki niemu, Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w Bayfront Park.

Nie znamy jeszcze szczegółów podpisanego kontraktu, czekamy również na oficjalne potwierdzenie ze strony miasta tudzież Ultra Enterprises. O szczegółach umowy na pewno Was na Shining Beats poinformujemy.

kalendarz

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca, jak zwykle w Miami. Już w ubiegłym roku poznaliśmy pierwszą fazę lineupu – pełną listę nazwisk znajdziecie pod tym linkiem. Z kolei następnej transzy nazwisk możemy spodziewać się… w sumie sami nie wiemy kiedy, może nawet dziś! 😉

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?