Ultra Abu Dhabi odwołane na kilkadziesiąt godzin przed startem. Powód dość oczywisty…

Na stronie internetowej imprezy pojawiła się krótka notka o odwołaniu Ultra Abu Dhabi 2020. Dopiero późniejszy statement wyjaśnił przyczyny.

kalendarz

W najbliższych dniach mieliśmy być świadkami debiutu marki Ultra na Bliskim Wschodzie. W Abu Dhabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w dniach 5-6 marca miała się bowiem odbyć pierwsza edycja Ultra Abu Dhabi. Niestety, na kilkadziesiąt godzin przed startem imprezy, ta została odwołana.

Informacja o zaistniałej sytuacji pojawiła się na stronie internetowej eventu i była dość lakoniczna.

kalendarz

Ticket Notice for Ultra Abu Dhabi 2020

Lokalni organizatorzy Ultra Abu Dhabi odwołali nadchodzący event. Pieniądze za zwrot biletu będą zwracane w punkcie zakupu.

Ultra Abu Dhabi

Informacja o tym, że organizujący imprezę na licencji lokalni promotorzy odwołali event, szczerze mówiąc, niewiele mówi. Szersze spojrzenie na temat daje dopiero kolejny statement. Tutaj poznajemy powód odwołania, a także dowiadujemy się, że impreza została przełożona.

ultra

Ultra ABU DHABI

Kochani,
zgodnie z naszym zobowiązaniem do dostarczania niesamowitego doświadczenia Ultra naszym gościom oraz w ramach lokalnych i międzynarodowych środków podjętych w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa publicznego, Ultra Abu Dhabi 2020 zostaje przełożone. Decyzja została podjęta ze względu na ograniczenia w podróżowaniu, nałożonych przez niektóre kraje i linie lotnicze na poszczególne osoby i grupy.

Nie możemy się doczekać, aby w bliskiej przyszłości ogłosić nową datę. Pieniądze za bilety zostaną zwrócone poprzez punkt zakupu.

Nietrudno połączyć kropki i domyślić się, że odwołanie imprezy związane jest z szalejącym koronawirusem. Kilka dni temu dywagowaliśmy na naszej stronie na temat tego, jaki wpływ na świat imprez będzie mieć SARS-CoV-2. Jak się okazuje, na odpowiedź długo czekać nie musieliśmy.

Podczas Ultra Abu Dhabi miały wystąpić naprawdę mocne postaci. W lineupie widnieli między innymi DJ Snake, Eric Prydz (i to dwa razy) czy Afrojack (który już jutro wyda collab z Blindersem).

kalendarz

Lineup

kalendarz

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?