Ultra Music Festival powraca do Australii! Oto pierwsza faza lineup’u Ultra Australia 2022

Po trzech latach od ostatniej edycji, Ultra Australia powróci w roku 2022. Znamy już pierwszą fazę lineup’u imprezy.

emuze.me

Nie od dziś wiadomo, że Ultra Music Festival to globalna marka. Imprez spod tego szyldu mamy już kilkanaście na całym świecie. Co więcej, Ultra planuje stopniowo rozbudowywać swoje portfolio o kolejne miejscówki i kraje. Wszystko zostało zahamowane przez pandemię, ale włodarze serii imprez nie składają broni.

Ostatnio informowaliśmy Was o zapowiedzi Ultra Europe 2022, które odbędzie się w lipcu, wówczas jeszcze bez szczegółów. Teraz zaś dostaliśmy co nieco informacji odnośnie kolejnej imprezy spod znaku Ultra Worldwide. Tutaj jednak wieści jest zdecydowanie więcej.

emuze.me

Ultra Australia już w marcu

Australia w czasach lockdownu miała naprawdę duże problemy z imprezami. Mamy nadzieję, że tym razem nic nie zakłóci małego święta muzyki elektronicznej w tym kraju, którym niewątpliwie będzie Ultra Australia 2022. Wydarzenie ma odbyć się 5 marca 2022 roku w Melbourne, a wraz z zapowiedzią daty ogłoszono postaci z lineup’u. Trzeba przyznać, że lista prezentuje się imponująco – znajdziemy na niej takie ksywy, jak Oliver Heldens, Alesso, Sam Feldt, czy Steve Aoki.

Bilety są już dostępne w sprzedaży – dostępne są one na stronie imprezy. Mamy nadzieję, że z tego wydarzenia będzie realizowana transmisja na żywo. Byłby to solidny przedsmak tego, co będzie się dziać w Miami!

emuze.me

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?