kontakt

Nie od dziś wiadomo, że Ultra Music Festival to globalna marka. Imprez spod tego szyldu mamy już kilkanaście na całym świecie. Co więcej, Ultra planuje stopniowo rozbudowywać swoje portfolio o kolejne miejscówki i kraje. Wszystko zostało zahamowane przez pandemię, ale włodarze serii imprez nie składają broni.

Ostatnio informowaliśmy Was o zapowiedzi Ultra Europe 2022, które odbędzie się w lipcu, wówczas jeszcze bez szczegółów. Teraz zaś dostaliśmy co nieco informacji odnośnie kolejnej imprezy spod znaku Ultra Worldwide. Tutaj jednak wieści jest zdecydowanie więcej.

Ultra Australia już w marcu

Australia w czasach lockdownu miała naprawdę duże problemy z imprezami. Mamy nadzieję, że tym razem nic nie zakłóci małego święta muzyki elektronicznej w tym kraju, którym niewątpliwie będzie Ultra Australia 2022. Wydarzenie ma odbyć się 5 marca 2022 roku w Melbourne, a wraz z zapowiedzią daty ogłoszono postaci z lineup’u. Trzeba przyznać, że lista prezentuje się imponująco – znajdziemy na niej takie ksywy, jak Oliver Heldens, Alesso, Sam Feldt, czy Steve Aoki.

Bilety są już dostępne w sprzedaży – dostępne są one na stronie imprezy. Mamy nadzieję, że z tego wydarzenia będzie realizowana transmisja na żywo. Byłby to solidny przedsmak tego, co będzie się dziać w Miami!

kontakt