Ultra Europe 2019

Ultra Europe 2019 – Polski akcent w aftermovie tegorocznej edycji!

Jest już dostępne aftermovie tegorocznej edycji Ultra Europe. Pierwszy epizod eventu w nowym miejscu obfitował w mocne występy.

sunrise

Zima to czas, kiedy festiwali w Europie jest jak na lekarstwo. Wszyscy fani takich atrakcji szukają więc nowych emocji na mniejszych, klubowych wydarzeniach. Często spotykaną opcją jest również poszukiwanie wspomnień z zakończonego już naprawdę gorącego sezonu. Jednym z bardziej barwnych wycinków z życia niejednego festiwalowicza jest z pewnością Ultra Europe. Od 2013 roku event odbywa się w chorwackim Splicie – a do tegorocznej edycji możemy powrócić już teraz. Wszystko to dzięki opublikowanemu właśnie aftermovie!

Pierwszy raz w nowym miejscu

Tegoroczne wideo jest niesamowicie ciekawym kąskiem dla widzów, ponieważ festiwal w tym roku odbył się po raz pierwszy w nowym miejscu! W związku z tą zmianą działo się bardzo dużo – wydarzeniom tym poświęciliśmy dedykowany artykuł.

kalendarz

Siódna edycja Ultra Europe obfitowała w mocne występy. Na scenie w Parku Młodzieży pojawili się między innymi Swedish House Mafia, The Chainsmokers czy Tchami x Malaa pres. No Redemption. Cały tegoroczny skład znajdziecie w tym artykule.

ultra

Polski DJ w aftermovie

W aftermovie nie zabrakło polskiego akcentu. Przez kilka sekund na ekranach jawi się nam jeden z polskich artystów z lineupu, konkretnie Adam de Great. Właściciel agencji PMG jest już praktycznie etatowym DJem Ultra Europe – możemy się więc spodziewać jego obecności także na ósmej edycji Ultra Europe. Odbędzie się ona w dniach 10-12 lipca 2020 roku – a jakże – w Splicie. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie – więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

sunrise

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?