Ultra Europe 2019 – Ogłoszono pełen skład lineupu!

Do dotychczas ogłoszonych headlinerów, w ostatniej transzy dołączyli DJe i producenci, którzy w Splicie zagrają jako support.

kalendarz

Przez długi czas europejscy Ultranauts mocno się niecierpliwili, znając ledwie małą część lineupu tegorocznej edycji Ultra Europe. Tym większym kuriozum był fakt, iż organizatorzy jako pierwszą fazę ogłoszeń uznali… zaanonsowanie występu trio Swedish House Mafia!

Jednak trzeba oddać, co jest do oddania, i przyznać szczerze – na miesiąc przed eventem znamy pełną listę płac, co nie jest aż tak często spotykaną praktyką podczas tegorocznego sezonu festiwalowego. Inna kwestia to fakt, iż wszyscy artyści najmocniej grzejący fanów EDM z całego świata, którzy już za kilka tygodni ściągną do chorwackiego Splitu, zostali już ogłoszeni najpóźniej miesiąc temu, w trzeciej transzy. Tym samym finałowe ogłoszenie zawiera wyłącznie artystów supportujących – oto ich pełna lista:

kalendarz

7 Grams
Adam de Great
ARYUE
Carlo Markoc
Clay Clemens
Cuebrick
DANCElectricPHILIPE
Danko
Dave Caffrey
Diskov3r & Javi Guzman
Divolly & Markward
DJ ACE
DJ Bee
dRUMELODY
Felix & Dean
Gormley & Woods
Greg Katona
Groot G
Iris Santo
Jean Marie
Jenil
Jetfire
Joe2Shine
JP Candela
Justin Oh
Kevu
Kosta Radman
Kryoman
Lorenzo
Lucky Z
Mariana Bo
Mike & Me
Mike Vale
Miss Faith
Moe
Oliver Ingrosso
Plastik Funk
Rewire & Varski
Richard Lowe
Rory Lynam
SKIY
Steve Fidelak
Vanillaz
Vatra & Radiology
WAGS
Wahlstedt

ultra

Mamy więc polski akcent – Adam de Great po raz kolejny będzie reprezentować nasz kraj na Ultra Europe. Oleśnianin dołącza więc do ogłoszonych już wcześniej rodzimych zwycięzców oficjalnego DJ contestu – a są nimi, przypomnijmy, Paul Aristo oraz Arandi.

Wszyscy wyżej wymienieni DJe będą rozgrzewać publikę przed występami wcześniej zaanonsowanych najmocniejszych postaci na scenie EDM – a są nimi:

kalendarz

Above & Beyond
Adam Beyer
Alesso
Afrojack
Armin van Buuren

Art Department
Carl Cox
The Chainsmokers
Cheat Codes

David Guetta
DJ Snake
Dubfire

Jamie Jones
Jeffrey Sutorius

Joseph Capriati
Lost Kings

Maceo Plex
Marco Carola
NGHTMRE + SLANDER present Gud Vibrations
Nicky Romero
Patrice Baumel
REZZ

Richie Hawtin
Sasha B2B Nic Fanciulli
Steve Aoki
Sunnery James & Ryan Marciano

Swedish House Mafia 
Tchami x Malaa

Osoby, które wybierają się do Splitu po garść muzycznych wspomnień mogą więc po spojrzeniu na lineup mieć odczucie dobrze wydanych pieniędzy. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż w tym roku konkurencja na europejskim rynku eventowym stała się naprawdę zacięta. Jak w obliczu wielu innych festiwali, zaplanowanych na zbliżające się wakacje, poradzi sobie Ultra Europe? Przekonamy się już za 30 dni.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?