Ultra Europe 2019 – Dzień 1 – Rozpiska transmisji na żywo!

Europejska mutacja Ultra Music Festival startuje! Dla wszystkich nieobecnych w Splicie UMF TV przygotowało livestream, i to z dwóch scen!

silesia beats

Zabawę czas zacząć! Kilka godzin temu wystartowała kolejna edycja Ultra Europe. Po raz pierwszy w zupełnie nowej lokalizacji na mapie Splitu – bo w tamtejszym parku młodzieży – europejscy Ultranauts będą mogli być częścią występów EDMowych artystów światowego formatu – wśród nich między innymi DJ Snake, Armin van Buuren, Carl Cox, Adam Beyer, Afrojack, The Chainsmokers czy Swedish House Mafia. Pełny skład lineupu i timetable znajdziecie pod tym linkiem.

Co roku wydarzenia europejskiej mutacji Ultra są transmitowane poprzez UMF TV, co jest nie lada gratką dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów w Chorwacji zjawić się nie mogli. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj, a tymczasem warto skupić się na tym, co będzie się działo dziś – wystartował bowiem pierwszy z trzech przewidzianych na ten weekend livestreamów.

jay_cluss

Coś dla siebie z pewnością znajdą zarówno zwolennicy bardziej mainstreamowych gatunków EDM, jak i entuzjastów muzyki techno i tech house – bowiem na oddzielnym kanale będzie można obejrzeć wybrane występy ze sceny Resistance. Wszystkie szczegóły odnośnie dzisiejszej transmisji na żywo znajdziecie poniżej. Miłego oglądania!

ultra

ULTRA EUROPE – TIMETABLE LIVESTREAMU – 12 LIPCA

UMF TV
23:00 Opening Show
23:05 David Guetta
23:20 NGHTMRE & Slander pres. Gud Vibrations
00:50 Nicky Romero
01:20 Maceo Plex
02:00 The Chainsmokers
03:30 Armin van Buuren


RESISTANCE
21:00 Patrice Baumel
01:00 Maceo Plex

Korzystając z okazji, przypominamy – Paul Aristo, jeden z Polaków grających podczas tegorocznego Ultra Europe, przez cały weekend na Instagramie Shining Beats będzie relacjonował to, co dzieje się w Splicie. Gorąco zapraszamy do obserwowania!

silesia beats

https://www.youtube.com/watch?v=AvCG4rWgnJk
https://www.youtube.com/watch?v=lK5fOLiC6e0

foto: EDMKevin

kalendarz

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?