Już dziś startuje Ultra Europe 2019. Sprawdź, jak obejrzeć transmisję!

Jak co roku, Ultra Europe będzie transmitowane na portalu YouTube! Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się stream i kogo występy będzie można obejrzeć!

silesia beats

W ten weekend wszystkie oczy fanów elektroniki zwrócone są w stronę Chorwacji, bo to właśnie tam zaczyna się kolejna europejska edycja jednej z najpopularniejszych festiwalowych marek na świecie – Ultra Music Festival. Dla nieobecnych w Splicie mamy dobrą wiadomość – UMF TV zapowiedziało transmisję LIVE z tego wydarzenia.

Tradycyjnie widzowie będą mogli oglądać wydarzenia na stronie internetowej Ultra oraz na YouTube, co z pewnością zadowoli mobilnych użytkowników. Transmisja w zależności od dnia rozpocznie się o różnych godzinach, i tak w piątek będzie to 23:00, w sobotę 22:00, zaś w niedziele punktualnie o północy. Dla fanów bardziej undergroundowych brzmień rodem ze sceny Resistance także mamy dobrą wiadomość – live będzie zawierał również występy z tej wyjątkowej sceny.

jay_cluss

Ultra Europe – Livestream UMF TV
Dzień 1: Stream | Timetable
Dzień 2: Stream | Timetable
Dzień 3: Stream | Timetable

ultra

Na miejscu jest także Paul Aristo – jeden ze zwycięzców DJ contestu, który jest naszym wysłannikiem na Ultra Europe. Paweł przejmie naszego Instagrama (którego znajdziecie pod tym linkiem) i pokaże imprezę zarówno z perspektywy festiwalowicza, jak i artysty. Gorąco zapraszamy do obserwowania!

kalendarz

silesia beats

Total
30
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?