Ultra Europe 2019 – Dzień 3 – Rozpiska transmisji na żywo!

Dziś ostatni dzień Ultra Europe, a w nim między innymi występ trio Swedish House Mafia. Sprawdź, czy ich występ będzie transmitowany w UMF TV!

kalendarz

Czas na ostatni dzień tegorocznej edycji Ultra Europe! Zanim rozpoczną się podsumowania i oczekiwanie na kolejną edycję, zostało jeszcze bitych parę godzin dobrej zabawy. Pierwszego dnia swoją robotę zrobili między innymi The Chainsmokers i Armin van Buuren, zaś wczoraj za plus wyróżnili się Alesso i Afrojack. Jak dziś będzie wyglądać impreza? Przekonamy się o tym dzięki UMF TV, które zaplanowało kolejny już livestream!

Od razu jednak musimy ostudzić zapał wszystkich chętnych na obejrzenie występu największych headlinerów tegorocznego sezonu festiwalowego – Swedish House Mafia nie pojawią się w ramach transmisji live, która – co warto podkreślić – rozpoczyna się o 21:00.

kalendarz

Będzie za to bardziej undergroundowo – bardzo mocno obstawiony jest kanał Resistance, który będzie się dziś mocno pokrywał z kanałem głównym, na którym zaś zobaczymy także sporą dawkę bass music. Wszystkie szczegóły poniżej!

ultra

ULTRA EUROPE – TIMETABLE LIVESTREAMU – 13 LIPCA

UMF TV
00:00 Opening Show
00:05 Cheat Codes
01:15 Dubfire
02:00 REZZ
02:20 Carl Cox
03:30 Jeffrey Sutorius

Resistance
21:00 Jon Rundell
22:30 Dubfire
02:00 Carl Cox

kalendarz

Przypominamy przy okazji, że przez cały weekend Paul Aristojeden ze zwycięzców tegorocznego DJ contestu, a więc jeden z artystów Ultra Europe – relacjonuje na naszym Instagramie przebieg festiwalu. Zapraszamy do obserwowania – link tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=4N-lbQFlkGs
https://www.youtube.com/watch?v=90Z0kRLx68o

foto: Rudgr

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?