kontakt

Trzy lata musieliśmy czekać na kolejną edycję Ultra Europe. Powrót kultowej marki do Europy po pandemicznej przerwie zapowiada się naprawdę dobrze – a świadczy o tym w głównej mierze mocny lineup. Po raz kolejny w chorwackim Splicie zagrają czołowe postaci sceny EDM – zarówno z tej mainstreamowej części, jak i tej undergroundowej. Cały festiwal swoim występem zamknie Hardwell, który przyszykował sporo materiału z pogranicza bigroomu i techno. W tym roku będziemy mieć także pierwszego reprezentanta Polski, który zagra na scenie głównej festiwalu – jest nim Adam de Great. Więcej informacji na temat lineup’u – który został podany już w pełni – znajdziecie pod tym linkiem.

Jedź na Ultra z Polska na Ultra

W tym roku Ultra Europe ma oficjalnego polskiego partnera. Dzięki Polska na Ultra osoby zainteresowane wyjazdem na festiwal mają okazję nabyć bilety w niższej cenie – szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej inicjatywy. Jest jednak możliwość dobrej zabawy przez wszystkie trzy dni wydarzenia za darmo – wystarczy wygrać konkurs, który Shining Beats organizuje właśnie z Polska na Ultra.

Aby mieć szansę na zwycięstwo, należy:
– obserwować instagramowe konta @shiningbeats@polskanaultra i @adamdegreat
– polajkować post konkursowy (znajdziecie go pod tym linkiem) i udostępnić go na swoim insta stories z oznaczeniem kont @shiningbeats@polskanaultra i @adamdegreat
– oznaczyć w komentarzu pod tym postem osobę, którą chcesz zabrać na Ultra Europe

Konkurs trwa do niedzieli (19 czerwca) do 23:59. Wyniki podamy następnego dnia w komentarzach pod postem konkursowym.

kontakt