Pierwszy raz w historii polski producent wystąpi na scenie głównej Ultra Europe!

Na scenie głównej Ultra Europe 2022 polską scenę tanecznej muzyki elektronicznej będzie reprezentować Adam de Great.

kalendarz

Tegoroczny sezon festiwalowy – jak mało który dotychczas – będzie bardzo obfity w zagraniczne występy reprezentantów polskiej sceny EDM. Będziemy mieć swoich na Tomorrowland, na Parookaville, na Balaton Sound czy na Beats For Love – a to tylko fragment listy eventów, na których zagrają nasi. Praktycznie co roku z kolei możemy oczekiwać polskiego aliasu (bądź aliasów) na Ultra Europe. W tym roku polski wkład w lineup będzie tam jeszcze bardziej widoczny.

Pierwszy Polak na mainstage Ultra Europe

Od 2015 roku, na każdej edycji eventu w Splicie polską scenę reprezentuje Adam de Great. W 2019 roku – dzięki zwycięstwu w DJskim konkursie – mieliśmy w lineup’ie jeszcze dwóch Polaków. Jednakże to właśnie włodarz PMG Group jest swoistym ambasadorem polskiego EDMu na Ultra Europe. Dotychczas mogliśmy go zobaczyć tylko na scenach pobocznych, takich jak Worldwide czy UMF Radio. W tym roku będzie inaczej – bowiem po raz pierwszy w historii europejskiej edycji Ultra będziemy mieć Polaka na Mainstage – i będzie nim wspomniany wcześniej Adam de Great.

emuze.me

Szalona Ultra przygoda która trwa od wielu lat, taki ma swój dziś finał – zrealizowanie drugiego największego (nie do końca realnego) marzenia. Od imprez towarzyszących na których zaczynałem, przez scenę / kontener Red Bulla i w kolejnych latach sceny UMF Radio i UMF Worldwide Stage, po MAIN STAGE… który już miałem potwierdzony w 2020 i po miesiącu odwołany przez KOWIT. To, że był potwierdzony dwa lata temu, nie oznaczało automatycznego przełożenia i utrzymania teraz! A jednak się udało!

Adam de Great

Będzie to jedyny Polak, który wystąpi w tym roku na Ultra Europe. Nie będzie to jednak jedyny nasz reprezentant, który zagra podczas tegorocznych chorwackich wydarzeń z wielkim “U” w logo. Przypomnijmy – w lineup’ie Ultra Beach Hvar znajduje się także Blinders, który zaprezentuje się w secie b2b z duetem TV Noise.

Szykuje się solidny festiwal

Oprócz Adama, do lineup’u imprezy dołączyło dziś 53 innych artystów, stanowiących support. Pełną listę znajdziecie na obrazku poniżej.

ultra

Ultra Europe 2022 odbędzie się w dniach 8-10 lipca w chorwackim Splicie. Na kilku scenach zobaczymy czołówkę światowego EDMu, w tym takie postaci, jak Armin van Buuren, Tiesto, Martin Garrix, Hardwell czy Adam Beyer.

Bilety na festiwal możecie zakupić w niższej cenie za pośrednictwem strony Polska Na Ultra – oficjalnego partnera wydarzenia.


foto: Rukes

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?