Ultra Europe

Ultra Europe otwiera lineup przyszłorocznej edycji. 12 nazwisk, sami headlinerzy

Ultra Europe prezentuje pierwszą fazę lineupu przyszłorocznej edycji, która – jak zwykle – odbędzie się w chorwackim Splicie.

sunrise

Ultra planuje powrót pełną parą w nadchodzącym roku. Po bogatych w mocne nazwiska ogłoszeniach Ultra Music Festival w Miami i ogłoszeniu edycji w Australii, przyszedł czas na najbliższe nam lokalizacyjnie wydarzenie, czyli Ultra Europe. Kilka tygodni temu poznaliśmy datę imprezy (8-10 lipca 2022) i lokalizację (Park Młodzieży w chorwackim mieście Split). Teraz przyszedł czas na pierwsze ogłoszenia artystów.

12 światowych marek

Na ten moment miał miejsce pierwszy lineup’owy rzut – stąd też mowa tylko o 12 artystach. W tym wypadku jednak otrzymujemy same jakościowe nazwiska, reprezentujące zarówno bardzej komercyjne, jak i te bardziej undergroundowe klimaty. W Splicie zameldują się największe gwiazdy mainstage’u, czyli między innymi Martin Garrix, Tiesto czy Armin van Buuren. Nie zabraknie też “szybszego grania”, które zagwarantują Timmy Trumpet czy Vini Vici.

kalendarz

Nie można zapomnieć również o topowych reprezentanów sceny Resistance. Adam Beyer, Richie Hawtin, Nina Kraviz oraz Joseph Capriati z pewnością zwiastują imprezę mocną również pod kątem muzyki techno.

kalendarz

To dopiero początek

Niebawem z pewnością czekają nas kolejne ogłoszenia z większą ilością nazwisk. Warto dodać, że poza samym festiwalem przez cały tydzień (w dniach 7-13 lipca) będą odbywały się imprezy w ramach Ultra Beach na pobliskiej wyspie Hvar. Mamy nadzieję, że nic tym razem nie zakłóci organizacji eventu.

Bilety w cenie od 150 euro możecie nabyć na stronie Ultra Europe.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?